Mushkonjat sulmojnë njerëzit dhe hanë derra

NOA
197 views
Published on May 22, 2018
Shirat e rrëmbyeshëm dhe moti i ngrohtë janë përfshirë nga një infektim i mushkonjave që ka terrorizuar rajonin e Voronezhit në Rusinë jug-perëndimore.
Fotot dhe videot tregojnë insektet e rrezikshme që sulmojnë njerëzit nëpër shtëpitë përreth.
Pamjet dëshmojnë një tmerr të vërtetë dhe ngjajnë me filmon horror: “The Birds”.
Njerëzit vuajnë nga kafshime, kruajtje, ënjtje dhe thonë se është e pamundur që të largohen nga shtëpitë e tyre.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:13

  Raundi i trete Xhoshua-Usik

  Panorama
  1.1K views
 • 0:04

  Goli i Destros me shishe uji ne dore

  Panorama
  3.1K views
 • 2:01

  Nga e hëna në RTV Ora, Luan Rama premton: Shikuesi do të gjejë "Drejt" atë që e gjen shtrembër diku tjetër

  JOQ Albania
  26 views
 • 0:21

  Nokauti i frikshem ne duelin pas Florian Markut

  Panorama
  30.5K views
 • 2:43

  Momenti i vendimit per Florian Markun

  Panorama
  4.7K views
 • 3:33

  Raundi i fundit i Markut

  Panorama
  15.7K views
 • 1:07

  Goli i anuluar i Atalantes

  Panorama
  892 views
 • 2:27

  penalltia e humbur nga Di Marko

  Panorama
  627 views
 • 0:59

  Futbollisti ndal tifozin

  Panorama
  369 views
 • 0:53

  Goli i Xhekos

  Panorama
  324 views
 • 0:24

  Rasti i Lautaros

  Panorama
  146 views
 • 0:17

  Rasti i Vesinos

  Panorama
  103 views
 • 0:36

  Shtylla e Atalantes

  Panorama
  103 views
 • 0:17

  Rasti i Atalantes me Palominon

  Panorama
  75 views
 • 1:9

  Goli i Jurgen Goxhës në Azerbajxhan

  Panorama
  424 views