Festa e çmendur

SYRI.net
292 views
Published on May 22, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  Rasti i Karraskos

  Panorama
  2 views
 • 0:12

  Pretendimi i Menie për penallti

  Panorama
  10 views
 • 0:21

  Lukaku ia dedikon golin e shenuar me fanellen e Belgjikes, mesfushorit Eriksen

  Panorama
  24 views
 • 0:17

  Goli i Munier

  Panorama
  37 views
 • 0:13

  Rasti i Lukakut

  Panorama
  80 views
 • 1:52

  Penalltia e humbur nga Danimarka

  Panorama
  320 views
 • 0:9

  Goli i Lukakut

  Panorama
  207 views
 • 0:20

  Incidenti që tronditi botën e sportit, shikoni momentin kur mjekët i bëjnë masazh kardiak mesfushorit Kristian Eriksen

  Panorama
  547 views
 • 1:33

  Goli i Finlandës ndaj Danimarkës

  Panorama
  458 views
 • 0:23

  Momenti kur Eriksen pëson goditjen kardiake dhe rrëzohet në fushë

  Panorama
  921 views
 • 0:20

  Çfarë po ndodh?! Kristian Eriksen pa ndjenja në mes të fushës

  JOQ Albania
  9.1K views
 • 0:16

  Momenti kur Eriksen rrëzohet në fushë...

  Panorama
  29.8K views
 • 4:11

  Situatë kaotike, Eriksen humbet ndjenjat në fushë, mjekët i bëjnë masazh kardiak

  Panorama
  5.1K views
 • 2:18

  Eriksen humbet ndjenjat në fushë

  Panorama
  16.6K views
 • 0:56

  Hrdecki përplaset me shokun e skuadrës

  Panorama
  1.1K views