Një stuhi rëre mbulon gjithë qytetin, në vetëm 10 minuta

NOA
113 views
Published on May 22, 2018
Autoritetet kineze u kërkuan banorëve të kontest së Aksai Kazakh që të mbyllin dyert dhe dritaret dhe të vendosin maska kur të dalin jashtë.
Gjithçka për shkak të një stuhie të fuqishme që goditi këtë të hënë provincën veriperëndimore të Gansu

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:45

  rast deliu

  Panorama
  2 views
 • 0:33

  Prekëse/ I zoti e braktis në mes të rrugës, qeni e ndjek me vrap nga pas makinës

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:23

  Meta: Mijëra të rinj udhëheqin kauzën e solidaritetit për të prekurit nga tërmeti

  NOA
  4 views
 • 0:49

  videoShpëtoi 20 fëmijë nga gruaja e rrezikshme, shqiptari

  InfoKosova
  60 views
 • 4:07

  Ngre dronin për të filmuar nga brenda shpërthimet e fishekzjarreve

  InfoKosova
  5 views
 • 3:57

  Zjarrfikësi italian rrëfen momentin tronditës: Mamaja e përqafuar me tre fëmijët e vdekur

  NOA
  29 views
 • 0:31

  E frikshme çfarë i shkaktoi tërmeti këtij pallati në Durrës, banori: Janë dëmtuar kolonat, ekspertët e shpallën të banueshëm

  JOQ Albania
  11.0K views
 • 1:43

  gol kaisedo 3-1

  Panorama
  1.2K views
 • 1:48

  penalltia e pritur e sheznit

  Panorama
  1.3K views
 • 1:23

  goli i milinkovic 2-1

  Panorama
  1.3K views
 • 0:13

  Messi shënon supergol nga distanca ndaj Mallorcas

  InfoKosova
  40 views
 • 0:42

  kartoni i kuq i Kuadrados

  Panorama
  927 views
 • 0:29

  Pritja e Strakoshes

  Panorama
  1.6K views
 • 1:12

  luiz felipe gol 1-1

  Panorama
  1.2K views