E dorëzoi përgjimin te PD, gazetari zbulon arsyen: Kisha frikë për jetën

NOA
29 views
Published on May 22, 2018
Gazetari investigativ, Jetmir Olldashi, ka treguar mënyrën se si kontaktoi me “Dëshmitarin X’, ose ndryshe Albert Veliun dhe mënyrën e regjistrimit të audio-përgjimit.

Ai tha në emisionin ‘Opinion’ se frika nga grupet e strukturuara kriminale e detyruan atë të kontaktojë me Partinë Demokratike, si garanci sigurie.

“Unë e dorëzova materialin pasi pata frikë se Babale mund të jetë eliminuar, pasi ai fliste dhe duke u frikësuar edhe për jetën time”, tha gazetari.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:34

  Protesta në Korçë

  JOQ Albania
  729 views
 • 2:18

  Njeriu që lindi me 3 këmbë dhe 2 organe gjenitale

  NOA
  257 views
 • 3:34

  Pamjet e re/ Momentet e tensionit gjatë tubimit së opozitës në Korçë. Policia përplaset me protestuesit

  Panorama
  933 views
 • 1:01

  Bidona uji, gurë e shishe drejt eskortës e thirrje ‘Rama Ik’, Kryeminsitri pritet me protesta në Korçë

  Panorama
  794 views
 • 1:01

  Rama pritet me protesta edhe në Korçë, në terren del drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit

  NOA
  337 views
 • 0:26

  VIDEO/ Bidona uji, gurë e shishe drejt eskortës e thirrje ‘Rama Ik’, Kryeminsitri pritet me protesta në Korçë

  Panorama
  1.1K views
 • 0:15

  Armend Rexhepagiqi i rikthehet publikut duke performuar live në klub nate

  InfoKosova
  3 views
 • 0:28

  Protestuesit në Devoll i zënë pritë Ramës/ Salinjani- zyrtarit të lartë të policisë: Je në xhepin e Bajrëve

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 1:33

  Këngëtares së njohur i nxjerrin videon me “pullë të kuqe”, ja çfarë bën

  NOA
  1.4K views
 • 0:13

  Butrint Imeri feston suksesin e këngës "Hajt, Hajt"! Shikoni çfarë ka bërë këngëtari...

  InfoKosova
  35 views
 • 1:12

  Rama tallet me mallkimet e Neritan Cekes

  Panorama
  506 views
 • 0:59

  Xhaka, Rashica dhe “yje” të tjerë lëvizin me urban në rrugët e Prishtinës

  NOA
  282 views
 • 0:49

  “Je i tredhur nga krimi”, Salianji zv/drejtorit të policisë së Shtetit: Të heq pantallonat nga koka, mu drejto me respekt

  Panorama
  54 views
 • 0:49

  bllokimi i rruges ne Korce-Salianji

  Panorama
  4.5K views
 • 0:28

  “Je i tredhur nga krimi”, Salianji zv/drejtorit të policisë së Shtetit: Të heq pantallonat nga koka, mu drejto me respekt

  Panorama
  6.4K views