E dorëzoi përgjimin te PD, gazetari zbulon arsyen: Kisha frikë për jetën

NOA
29 views
Published on May 22, 2018
Gazetari investigativ, Jetmir Olldashi, ka treguar mënyrën se si kontaktoi me “Dëshmitarin X’, ose ndryshe Albert Veliun dhe mënyrën e regjistrimit të audio-përgjimit.

Ai tha në emisionin ‘Opinion’ se frika nga grupet e strukturuara kriminale e detyruan atë të kontaktojë me Partinë Demokratike, si garanci sigurie.

“Unë e dorëzova materialin pasi pata frikë se Babale mund të jetë eliminuar, pasi ai fliste dhe duke u frikësuar edhe për jetën time”, tha gazetari.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:23

  Mjeshtëri në bilardo me një vajzë superseksi në tavolinë

  NOA
  7 views
 • 2:04

  miranda rira

  Panorama
  11 views
 • 1:03

  Votimi ne Keshillin Kombetar te PD-se, djegia e mandateve

  Panorama
  2 views
 • 1:00

  Përleshen gratë në Beograd, grushte e shqelma në veturë

  SHQIPERIA IME
  3.6K views
 • 0:24

  Vajza kërcen dhe bën veprime aerobike

  NOA
  230 views
 • 1:24

  Tifozi i Liverpulit

  Panorama
  411 views
 • 0:25

  Për herë të parë shfaqet pamja e një pinguin krejtësisht të zi

  InfoKosova
  12 views
 • 0:17

  Shpërthen në flakë një banesë në Elbasan, dyshimet e para

  NOA
  71 views
 • 0:15

  Fjolla Morina çmend të gjithë, bën “twerk” para kamerës

  InfoKosova
  741 views
 • 0:06

  Modelja ruse me këtë video, do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin

  InfoKosova
  524 views
 • 6:41

  Debati me Ballën, Fevziu i transmeton live emisionin e 21 janarit

  NOA
  509 views
 • 1:40

  Gjoba për tregun ushqimor – Gjykata rrëzon ankesën e EKMA Albania

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:46

  Riorganizohen inspektoratet -Krijohen 6 megainspektorate, hetimi tatimor dhe doganor, struktura inspektuese

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:44

  Miratohen stafet e KLGJ e KLP/KLGJ e pakënaqur nga numri i punonjësve. “Nuk do jemi rezultativë”

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:12

  Karta e studentit, në qershor - Shërbime me çmime të reduktuara, trajnime falas me qëllime punësimi

  Scan Televizion
  1 views