SI KERKUAM TE BLEJME MARIJUANEN

SYRI.net
99 views
Published on May 21, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:30

    ‘Ta gëzosh Feride’/ E moshuara injoron totalisht Veliaj, s’e ngre dollinë me të

    JOQ Albania
    1.0K views
  • 0:32

    Goli i Juves

    Panorama
    828 views
  • 0:44

    Flamuri shqiptar valëvitej mes turmës, Salvini bën deklaratën e pabesueshmepër shqiptarët me letra italiane

    JOQ Albania
    4.7K views
  • 0:9

    Dalin pamjet nga aksidenti i trefishtë tek Rruga e Kombit, kush është 21-vjeçarja që mbeti e plagosur rëndë

    JOQ Albania
    3.7K views
  • 0:15

    Solomon kartoni i kuq

    Panorama
    192 views
  • 2:52

    Fermerët e Myzeqesë: Shteti s’na mbështet, ka 30 vjet që nuk investohet fare në bujqësi

    JOQ Albania
    88 views
  • 0:30

    Vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në Durrës, si u kap "skifteri" 30-vjeçar

    JOQ Albania
    952 views
  • 0:39

    Kamioni përplas këmbësorin në Fushë-Krujë, qytetari: Shmangu një motoçikletë

    JOQ Albania
    1.8K views
  • 3:36

    Rikrijohet Harry Potter në lojën e mirënjohur

    NOA
    11 views
  • 1:00

    Paralajmërimi i policisë pas kontrolleve me radar

    NOA
    12 views
  • 0:07

    'Në Paris bëhet nami, Shqipëria të rri në gjumë', kaos dhe djegie gomash në mes të kryeqytetit francez

    JOQ Albania
    1.4K views
  • 0:21

    'Shteti ka 20 vjet që ka vdekur këtu', banorët e fshatit në Mallakastër marrin kazmën dhe pastrojnë rrugën

    JOQ Albania
    441 views
  • 0:47

    PD publikon videon: Gënjeshtrat e Edi Ramës për banorët e dëmtuar nga tërmeti

    NOA
    34 views
  • 0:04

    Furgoni i policisë së Lleshit përfshihet në aksident në Durrës, qytetari: Hyri në parakalim pa sinjal dhe pa sirenë ndezur

    JOQ Albania
    2.3K views
  • 0:22

    Po hynte në makinën e tij, shoferi nga Elbasani shpëton mrekullisht nga aksidenti i papritur

    JOQ Albania
    14.7K views