Jean-Philippe Mateta Penalty Goal - Ajaccio 1-[2] Le Havre

Gazeta Online
41 views
Published on May 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:16

  ISHTI gjobit 23 subjekte - 4.5 mln lekë për 3-mujorin, nuk “kursen” as OSHEE-në dhe Bankers Petroleum

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:29

  IKMT shemb me shpërthim të kontrolluar ndërtesën 5 katëshe

  NOA
  84 views
 • 0:29

  IKMT shemb me 10 kg eksploziv ndërtesën 5 katëshe

  NOA
  1 views
 • 2:9

  Sëmundjet e patransmetueshme, Raporti: Ulet vdekshmëria në 13% për sëmundjet kardiovaskulare

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:25

  Si e gjeti policia çiftin belg që rrezikoi jetën në Llogara

  NOA
  0 views
 • 0:54

  Luan Rama tallet me Rudina Hajdarin, i nxjerr videon dhe kërkon ndihmë:

  NOA
  328 views
 • 0:25

  Dy turistët e humbur në Llogara, policia jep informacion dhe nxjerr pamjet

  NOA
  56 views
 • 0:52

  Qytetarja e kapi në befasi, Kryemadhi shpërtheu në ulërima: Po boll mo boll, më lër të mbaroj unë se qenke e paedukatë!

  JOQ Albania
  3.0K views
 • 1:45

  Vetting, shkarkohet gjyqtari Faqolli

  Scan Televizion
  3 views
 • 0:56

  Teknologjia e kriptovalutave - Korporatat e mëdha po hedhin para’, pavarësisht spekulimeve

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:47

  Subvencionet e Boeing dhe Airbus - BE reagon me tarifa. Publikon listën e $20 mld mallrave të SHBA

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:46

  Sekuestrimet e mëdha të 2018 - Zbardhet raporti me 8 dosjet miliona euroshe të Krimeve të Rënda

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:15

  Rritja më e madhe e pagave në rajon - Instituti i Vienës: Në Shqipëri, rritja rezulton 4 herë më e madhe se inflacioni

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:21

  “Plastika”, tërhiqet qeveria - Rishikim nivelit të taksës brenda muajit, Shalsi e Denaj: Gabuam!

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:15

  Përkeqësohet liria e medias - RSF: Sulme të paprecedenta në 2018 nga qeveria shqiptare dhe krimi i organizuar

  Scan Televizion
  0 views