Trajneri i Spanjes zgjedh lojtaret per ne Boteror

Panorama
407 views
Published on May 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Denoncimi: Policia e Beratit mbyll lokalet pa asnjë vendim, 'karantinon' qytetarët

  JOQ Albania
  318 views
 • 0:35

  Aksident i trefishtë! Makinat bëhen copash, dëshmitari: Ka të lënduar

  JOQ Albania
  458 views
 • 0:04

  REBIC GOL

  Panorama
  2.4K views
 • 0:07

  Kjo është mënyra e gabuar siç shumë prej njerëzve në botë e vendosin maskën

  Panorama
  64 views
 • 0:04

  Futeni maskën në një qese plastike dhe izolojeni atë.

  Panorama
  36 views
 • 0:01

  Kapeni maskën në llastiqet pas veshëve dhe hiqeni me kujdes para

  Panorama
  48 views
 • 0:06

  Vendoseni maskën duke e mbajtur tek llastiqet që vihen pas veshëve.

  Panorama
  73 views
 • 0:03

  Larja e duarve

  Panorama
  125 views
 • 0:06

  leao gol

  Panorama
  3.0K views
 • 0:10

  KESI GOL

  Panorama
  2.6K views
 • 0:17

  ibra gol

  Panorama
  2.4K views
 • 3:08

  Burri tenton të vetëmbytet në liqenin e Tiranës, shpëtohet mrekullisht nga tre të rinjtë

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:24

  Autobusi me nxënës bie nga ura, 21 të vdekur dhe 15 të plagosur

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:9

  Çmendet futbollisti i Lazios, kafshon kundërshtarin në krah

  JOQ Albania
  253 views
 • 0:08

  ronaldo gol

  Panorama
  2.6K views