Nuk ua merr mendja ku ka përfunduar buqeta e dasmës e Meghan

NOA
171 views
Published on May 21, 2018
Buqeta e dasmës së Meghan Markle, tashmë dukeshë e Sussex, është vendosur në një vend të veçantë.
Bëhet fjalë për varrin e Milite Ignoto, në kishën e Westminster Abbey. Bëhet fjalë për një traditë familjare, e cila daton që nga viti 1923.
Mbretëresha Elizabeth, nëna e mbretëreshës aktuale, vendosi buqetën e saj të martesës në monumentin e të rënëve të luftës, në kujtim të vëllait të saj Fergus, i cili humbi jetën gjatë luftës së parë botërore.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Vajza e Linda Halimit qetësohet me këngën e Ermal Fejzullahut

  InfoKosova
  0 views
 • 0:26

  Maluma nuk i reziston vallëzimit sensual të Tayna-s

  InfoKosova
  25 views
 • 0:12

  Drejtori i Valencias injoron gazetaren

  Panorama
  240 views
 • 0:56

  Qeshni me lot! Ja nga kush ka frikë ariu

  TetpressNews
  82 views
 • 0:08

  edona ll

  InfoKosova
  114 views
 • 0:26

  Jo vetëm në futboll, futbollisti i Partizanit i talentuar edhe në kërcim

  NOA
  224 views
 • 0:03

  gresa

  InfoKosova
  71 views
 • 7:49

  Partizani festa ne shesh 5

  Panorama
  1.6K views
 • 1:00

  meda

  InfoKosova
  35 views
 • 3:22

  Festa ne sheshin Nene Tereza

  Panorama
  1.4K views
 • 8:14

  Ky është mbreti që ka plot 100 gra dhe 500 fëmijë

  InfoKosova
  7 views
 • 0:40

  2 Sherr Atalanta-Sasuolo

  Panorama
  2.3K views
 • 0:22

  Objekti gjigant shfaqet disa herë në qiell

  InfoKosova
  5 views
 • 0:32

  Sherr Atalanta-Sasuolo 1

  Panorama
  1.7K views
 • 0:08

  11-vjeçari fluturon nga makina pas një aksidenti të tmer’rshëm

  TetovaPress
  18 views