Aksident ne Vlore nje i plagosur

SYRI.net
252 views
Published on May 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Problemet e zakonshme? Bes Kallaku qenka bërë shumë xheloz për Xhensilën dhe këtë e tha këngëtarja: Më plase...

  InfoKosova
  0 views
 • 0:44

  Festimi i Totenhemit

  Panorama
  5 views
 • 1:9

  VIDEO SOLSKJAER

  Gazeta Flash24
  9 views
 • 0:24

  E varrosën pasi ngordhi, qeni del nga gropa dhe shkon te i zoti

  NOA
  30 views
 • 2:22

  Ajo është më kancer në tru, veprimi i shokut 6-vjeçar i ka përlotur të gjithë

  NOA
  3 views
 • 0:20

  Pamje te renda te Nertil Pllumbit ne spital

  SHQIPERIA IME
  11 views
 • 0:27

  Reagimi i Guardioles

  Panorama
  361 views
 • 0:10

  Forca të shumta të KFOR-it në pikën kufitare me Serbinë, krijohen kolona të mëdha

  Gazeta Flash24
  22 views
 • 0:48

  Letra e Solksjaer

  Panorama
  385 views
 • 0:14

  Braçe gjithë natën sytë poç, e zë gjumi me zërin e ëmbël të Ramës në Kuvend

  JOQ Albania
  325 views
 • 0:47

  Avioni përplaset me shtëpinë dhe merr flakë, 6 të vdekur

  NOA
  62 views
 • 1:00

  Rudina Hajdari aludohet se ka shkuar e dehur në emision

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:05

  Rudina Hajdari flet nga foltorja e Kuvendit, ish-ministrja e Ramës lëshon gjuhën: A kjo është...

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 0:15

  Bes Kallaku është bërë shumë xheloz për Xhensilën, këngëtarja i thotë publikisht: Nuk e dua...

  Panorama
  688 views
 • 0:15

  Bes Kallaku është bërë shumë xheloz për Xhensilën, këngëtarja i thotë publikisht: Nuk e dua...

  Panorama
  606 views