Spyce, restoranti i së ardhmes është gati! Kuzhinierët janë robotë

NOA
23 views
Published on May 21, 2018
E ardhmja është tani! Në Boston të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, kanë mbërritur kuzhinierët robotë, të veshur me uniformë dhe kapele.
Jo vetëm njerëz, por frut i një teknologjie të avancuar e cila lejon të gatuhet çfarë do lloj pjatance.
Klientët nuk duhet të bëjnë gjë tjetër veçse të zgjedhin përbërësit e pjatës që do të nisë të gatuajë roboti.
Ky restorant “tekno” është hapur në Boston, dhe quhet Spyce.

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:49

  Skandali ne fund te ndeshjes Dinamo-Laci

  Panorama
  1.0K views
 • 0:12

  Virale! Gruaja kap "mat" burrin me të dashurën në kinema, epik reagimi i tij

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 1:52

  Vezhgimi i VAR per golin e Lacit

  Panorama
  1.2K views
 • 0:22

  Goli i Roganovic ndaj Dinamos

  Panorama
  1.4K views
 • 0:53

  Mazrekaj ndeshkohet me karton te verdhe

  Panorama
  141 views
 • 1:06

  Këngëtari i njohur Ermal Meta “ndez” stadiumin “Air Albania”, qytetarët kërcejnë nën tingujt e muzikës italiane dhe shqiptare (FOTO+VIDEO)

  Panorama
  907 views
 • 0:08

  Gjuajtja e Julian Shehut

  Panorama
  142 views
 • 0:20

  Kontakti në zonë i Velijas me Haxhiun

  Panorama
  153 views
 • 0:34

  Rasti i Guindo

  Panorama
  233 views
 • 0:58

  Autogoli i Shehut ne Dinamo-Laci

  Panorama
  964 views
 • 1:35

  Goli i Dinamos i anuluar nga VAR

  Panorama
  1.6K views
 • 0:07

  Goditja e Demirit ndaj Lacit

  Panorama
  105 views
 • 0:13

  Gjuajtja e Ibraimit

  Panorama
  153 views
 • 0:31

  Nderhyrja e Sidibes ne dem te Ignjatovic

  Panorama
  81 views
 • 0:36

  Skema e Lacit ne goditjen e denimit

  Panorama
  76 views