I ndjeri qëndron në karrige – me sy hapur dhe me cigare në dorë

InfoKosova
502 views
Published on May 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:9

  te presesh pemet nuk eshte pune aq e lehte

  Albanian Free Press
  0 views
 • 0:49

  Turisti filmon shpërthimin e vullkanit në Indonezi, i shpëton “për një fije floku” gurëve gjigant që binin

  InfoKosova
  12 views
 • 1:56

  Juria shtyp butonin pas 3 sekondave, çfarë e bëri tërë publikun të mbetet pa fjalë

  InfoKosova
  132 views
 • 0:42

  shikoni cfare ben femija 6-muajsh

  Albanian Free Press
  3 views
 • 0:36

  kercimi

  Panorama
  476 views
 • 0:42

  a e shkaterruan alienet kete rakete kozmike

  Albanian Free Press
  9 views
 • 0:58

  Kokainë, kanabis dhe armë, 6 të arrestuar në Tiranë

  NOA
  26 views
 • 0:58

  Arrestimet ne Tirane

  Panorama
  199 views
 • 0:34

  Udhëtari i befasuar me objektin misterioz që binte nga qielli

  InfoKosova
  22 views
 • 0:46

  Rrjeti masiv i merimangave, ka mbuluar mëse një mijë metra të brigjeve të një liqeni në Greqi

  InfoKosova
  32 views
 • 0:10

  Bebe Rexha "shkund" gjoksin, publikon videon

  NOA
  357 views
 • 4:49

  Lubonja i pergjigjet Rames

  Panorama
  327 views
 • 2:37

  Gruaja përjeton tmerrin, tërmeti çan tokën nën këmbët e saj

  NOA
  1.3K views
 • 6:44

  Rrefimi i Soue

  Panorama
  178 views
 • 1:25

  Koreografitë derbit të Milanos

  Panorama
  136 views