Trafiku i kanabisit, makinat e policisë dhe të trafikantëve bien në lumë

NOA
294 views
Published on May 21, 2018
Drogë

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  Dalin pamjet! Si u arrestua i shumëkërkuari për vrasjen e kushëririt, u kap dhe i ati

  NOA
  11 views
 • 0:08

  Fier, përfshihet nga flakët një lokal në Sheq

  NOA
  7 views
 • 0:08

  Neymar ka ndryshuar, gjesti ndaj Cavanit i habiti të gjithë

  JOQ Albania
  428 views
 • 2:51

  Ambasada e SHBA nxjerr videon, zbulon se si do të funksionojë SPAK

  NOA
  17 views
 • 0:20

  Shkeli keq, ja dëmtimi i frikshëm që pësoi Koman gjatë ndeshjes me Tottenhamin

  JOQ Albania
  381 views
 • 0:33

  Dëshiron të shëtisë botën, 19-vjeçarja vendos në shitje virgjërinë për shifrën rekord

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 0:10

  Shkoi për “selfie”/ Ronaldo tërbohet me tifozin pas ndeshjes, tenton ta sulmojë

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:54

  "Fast and Furious" në autostradën e Saukut, shoferi kapet me 221km/h

  JOQ Albania
  310 views
 • 0:47

  Rosetti Superyachts 65m Explorer “Orca”

  NOA
  41 views
 • 0:54

  Me 221 km në orë, shpejtësi e frikshme në autostradën që çon drejt Saukut

  NOA
  42 views
 • 0:54

  “Mos shpejto të arrish aksidentin!”- Kamerat kapin shoferin duke udhëtuar me shpejtësi marramendëse prej...

  Panorama
  369 views
 • 0:27

  Kim Kardashian nuk zhgënjen, në ‘perfeksion’ në paraqitjen e fundit

  InfoKosova
  6 views
 • 0:26

  Ronaldo

  Panorama
  5.9K views
 • 0:29

  I hyn hajni në shtëpi, modelja e tmerruar del cullak para tij

  InfoKosova
  190 views
 • 0:21

  Koman

  Panorama
  638 views