Fantazmë në stadium? Roja i sigurisë publikon momentin e tmerrshëm

NOA
156 views
Published on May 21, 2018
Një roje i tmerruar ka filmuar me telefonin e tij celular atë që e konsideron se është një fantazmë. Roja i turnit të natës ka dëgjuar disa zhurma në stadium që vinin nga dhomat e zhveshjes.
Në videon e frikshme, Raul Arguello shihet teksa ecën në ambientet e stadiumit në Argjentinë.
Ai vë re se dera e dhomës së zhveshjes po përplasej krejt papritur. 32-vjeçari guxon dhe e hap derën, ndërsa futet brenda dhomës.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:47

  Edi Rama në 2013-ën dhe Edi Rama sot për banorët e Astrit

  Jeta osh qef
  0 views
 • 0:15

  “Mot i çmendur”, çifti merr guximin të filmojë tornadon e frikshëm të përzierë me vetëtima

  Jeta osh qef
  26 views
 • 3:32

  Të dehur dhe me shpejtësi skëterrë, 23 drejtues mjetesh pa patentë

  NOA
  0 views
 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  InfoKosova
  153 views
 • 0:27

  Gafa

  Panorama
  546 views
 • 0:18

  Zvicra po shkatërron Belgjikën, Seferovic shënon hat-trick

  SHQIPERIA IME
  221 views
 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  SHQIPERIA IME
  1.3K views
 • 0:27

  Bien dy ortekë në Korçë, bllokohen dhjetra turistë

  SHQIPERIA IME
  320 views
 • 0:25

  Goli nga porta ne porte

  Panorama
  2.4K views
 • 0:40

  "Ishalla dalin bineq" - fansja xhiron veten në shtrat me Ardian Bujupin pas koncertit

  Gazeta Flash24
  31 views
 • 0:03

  Xhon Stons

  Panorama
  639 views
 • 4:39

  Panucci

  Panorama
  20 views
 • 0:03

  Kualifikohen në Kupën e Afrikës, gjesti i “yllit” të Liverpoolit po bën xhiron e rrjetit

  Jeta osh qef
  563 views
 • 2:42

  Kush ishte personi që u përlot mbrëmë nga surpriza e Ermal Mamaqit

  NOA
  165 views
 • 4:30

  Arilena nuk i mban dot lotët, ja arsyeja

  NOA
  336 views