Fantazmë në stadium? Roja i sigurisë publikon momentin e tmerrshëm

NOA
156 views
Published on May 21, 2018
Një roje i tmerruar ka filmuar me telefonin e tij celular atë që e konsideron se është një fantazmë. Roja i turnit të natës ka dëgjuar disa zhurma në stadium që vinin nga dhomat e zhveshjes.
Në videon e frikshme, Raul Arguello shihet teksa ecën në ambientet e stadiumit në Argjentinë.
Ai vë re se dera e dhomës së zhveshjes po përplasej krejt papritur. 32-vjeçari guxon dhe e hap derën, ndërsa futet brenda dhomës.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Demi i tërbuar ikën nga thertorja dhe futet në restorant, merr përpara 2 njerëz

  NOA
  109 views
 • 4:33

  Video e mrekullisë, 9 muajt e foshnjes në bark, ja si vjen në jetë

  NOA
  517 views
 • 2:33

  E pa që ishte zbathur, 9-vjeçari heq këpucët e tij dhe ia vesh lypësit të vogël në rrugë

  InfoKosova
  15 views
 • 0:08

  Bukuroshja e arteve marciale, publikon video duke ushtruar

  InfoKosova
  118 views
 • 0:9

  Nëse i lejojmë studentët t’i kthen normalitetit, nuk ka lajme

  SHQIPERIA IME
  44 views
 • 2:01

  Punëtori shkatërron hotelin me ekskavator

  SHQIPERIA IME
  522 views
 • 0:13

  Sadiku gol ne stervitje

  Panorama
  725 views
 • 3:08

  Ja me çfarë arrijnë ta nxjerrin nga liqeni makinën këta persona

  InfoKosova
  88 views
 • 3:17

  Kjo është surpriza që 7 vëllezërit ia bëjnë motrës së vetme

  InfoKosova
  121 views
 • 0:40

  Fermeri gëzon gjysmë i zhveshur pasi bie shi

  SHQIPERIA IME
  682 views
 • 1:10

  Vendimi per vijimin e lojes

  Panorama
  262 views
 • 1:46

  Penalltia e Tiranes

  Panorama
  869 views
 • 1:00

  Qeni i humbur gjen rrugën për në shtëpi, ndihmohet nga një dhi

  TetovaPress
  11 views
 • 0:23

  Dalja e Gjokës nga fusha e Vlaznisë

  Panorama
  1.3K views
 • 0:21

  Bushati injoron keqazi Ramën

  SHQIPERIA IME
  7.9K views