Huti rrotullon koken

InfoKosova
53 views
Published on May 21, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:13

  Zihet me gruan, vjedh avionin privat dhe tenton ta vrasë duke e përplasur, vdes vetëm ai

  NOA
  36 views
 • 0:37

  Mësuesi i gjimnastikës bëhet “yll” interneti, videoja ku kërcen bashkë me 400 nxënësit “thyen” rrjetin

  JOQ Albania
  142 views
 • 0:45

  Rikthehet “Momo”, kjo është videoja në YouTube ku u shfaqet fëmijëve të vegjël

  JOQ Albania
  235 views
 • 0:18

  Emrat e 3 të arrestuarve për vrasjen e Jurgen Kurtit, shihni çfarë iu gjeti policia

  NOA
  161 views
 • 1:18

  Boksieri puth gazetaren në intervistë live ,kritikohet rëndë(

  SHQIPERIA IME
  453 views
 • 0:18

  Vrasja e Jurgen Kurtit, cfare iu gjet te arrestuarve

  Panorama
  271 views
 • 0:20

  Dosja e Tahirit transportohet me karrocë te Krimet e Rënda

  NOA
  306 views
 • 1:9

  A ban me foool ? Stupcat pas ndeshjes Kosov – Bullgari te shkrin se qeshuri

  InfoKosova
  8.3K views
 • 0:20

  Zhegrova - Halimi

  Panorama
  4.3K views
 • 4:15

  Pamjet e një atentati të dështuar në Shqipëri, ja si vishen killerat

  NOA
  1.7K views
 • 0:9

  Festa në dhomat e zhveshjes

  Panorama
  699 views
 • 1:18

  Boksieri puth në buzë gazetaren gjatë intervistës

  NOA
  3.3K views
 • 0:28

  Kosova i nis me barazim kualifikimet për “Euro 2020” 2

  InfoKosova
  70 views
 • 0:18

  Kosova i nis me barazim kualifikimet për “Euro 2020”

  InfoKosova
  43 views