Super Goal Hakan Calhanoglu Milan 1-1 Fiorentina

Gazeta Online
186 views
Published on May 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  "Koronavirus, ptu të q...", shoferi nga Saranda vandalizon shtetasin kinez që jeton në Shqipëri

  JOQ Albania
  27.5K views
 • 3:12

  Ajo që bën ky njeri është e jashtëzakonshme

  NOA
  47 views
 • 0:15

  Macja dhe miu mund të jenë miq

  NOA
  284 views
 • 7:26

  Mbyllet një nga pularitë më të mëdha, brenda pula të ngordhura e kushte të mjerueshme

  JOQ Albania
  125 views
 • 1:00

  Edukatoret dhunojnë fëmijët në kopësht

  NOA
  1.7K views
 • 1:39

  RAI 3 publikon videon për rritjen e sasisë së kanabisit në Shqipëri

  Panorama
  650 views
 • 1:20

  Mafia shqiptare rol kryesor në trafikun e kokainës

  NOA
  27 views
 • 0:15

  Vajza e vogël bie në binar teksa treni afrohet, si e shpëtoi babai |Pamjet

  NOA
  538 views
 • 0:05

  JORGJI(2)

  Panorama
  1 views
 • 0:16

  ARBITRAT(1)

  Panorama
  253 views
 • 1:02

  DALJA NGA MBLEDHJA

  Panorama
  372 views
 • 0:06

  Aksident i rëndë në Rinas, dëshmitari: Një i plagosur u dërgua me urgjencë në spital

  JOQ Albania
  229 views
 • 0:15

  Aksident i rëndë në Rinas, dëshmitari: Një i plagosur u dërgua me urgjencë në spital

  JOQ Albania
  472 views
 • 1:37

  E dhimbshme/ Britmat e mjekes kineze, që po lufton me koronavirusin vdekjeprurës: Nuk mundem më

  JOQ Albania
  8.5K views