Ngjarja ne lumin Erzen

SYRI.net
378 views
Published on May 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  Kanosi djalin e Spartak Brahos, plagosi policin, kapet i shumëkërkuari Kadilli

  NOA
  16 views
 • 0:37

  UZUNI

  Panorama
  1.7K views
 • 1:00

  “Nuk do të ketë më inspektime në biznesin e vogël”- Eksperti i PD: Për 7 vite Rama ka shkelur mbi djersën e shqiptarëve

  Panorama
  1 views
 • 2:10

  Çun Lajçi mban "besën", sjell edhe në Tetovë librat e tij

  GlobNews
  0 views
 • 2:41

  Kishte humbur për dy vite kontaktet me familjen, 46-vjeçarja gjendet në det e gjallë dhe në gjendje të tmerrshme

  JOQ Albania
  239 views
 • 1:24

  Degjeneron në sherr ndeshja e basketbollit, situata del jashtë kontrollit

  JOQ Albania
  583 views
 • 1:57

  E pushtuar nga “djalli”, gruaja tmerron pasagjerët në avion

  NOA
  436 views
 • 0:05

  Sulmuesi i Arsenalit humbet rastin flagrant, arbitri rrëmbehet nga emocionet dhe bën reagimin epik

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:16

  Beyoncé bën gjestin prekës ndaj fanses së saj që po lufton me kancerin, i dhuron një...

  Panorama
  7 views
 • 0:37

  Juristi i Kukesit ne mbledhjen e Liges

  Panorama
  176 views
 • 0:46

  Supergoli i Valdet Rames

  Panorama
  1.4K views
 • 0:10

  Coutinho driblon edhe arbitrin, episodi që po bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  343 views
 • 0:17

  Shembja e Teatrit, Meta: Barbari dhe talebanizëm! Koha për drejtësi

  NOA
  12 views
 • 1:05

  Grekët djegin në mes të Athinës flamurin amerikan, protestojnë kundër vizitës së Pompeos

  JOQ Albania
  270 views
 • 1:00

  Urimi i Hanes per datelindjen e Mozzik

  News31
  1.7K views