Momenti kur Forcat Speciale Renea nxorrën nga humnera te Shpella e Pellumbasit

SYRI.net
80 views
Published on May 20, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:46

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 0:20

  Dalin pamjet e tmerrshme! Droni po i vëzhgonte dhe më pas i qëlloi, masakrohen ushtarët armenë

  JOQ Albania
  8.5K views
 • 0:31

  Djali feston ditëlindjen, Fjodora e surprizon në mesnatë, vogëlushi nuk mban të qeshurat

  NOA
  544 views
 • 2:58

  Si ndryshon aplikimi për pasaportë nga nesër, njoftimi që jep Lleshaj

  NOA
  33 views
 • 0:03

  Aksidenti ne Vore

  News31
  15 views
 • 0:18

  tirana aeroport

  Panorama
  89 views
 • 0:18

  tirana drejt zvicres

  Panorama
  31 views
 • 0:33

  Ylli i Tottenamit lë ndeshjen dhe shkon në tualet, Mourinho e ndjek e ndjek pas për ta rikthyer në lojë

  JOQ Albania
  244 views
 • 0:23

  Kanosi djalin e Spartak Brahos, plagosi policin, kapet i shumëkërkuari Kadilli

  NOA
  57 views
 • 0:37

  UZUNI

  Panorama
  3.0K views
 • 1:00

  “Nuk do të ketë më inspektime në biznesin e vogël”- Eksperti i PD: Për 7 vite Rama ka shkelur mbi djersën e shqiptarëve

  Panorama
  1 views