Goal ronaldo

Gazeta Online
455 views
Published on May 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Ribaj simulim

  Panorama
  0 views
 • 1:02

  gol kallaku 1-0

  Panorama
  710 views
 • 0:27

  nebihu rast

  Panorama
  166 views
 • 5:19

  Rama: Do integrohemi kur mjekrra ime do jete me e gjate se floket e tua

  Panorama
  289 views
 • 0:15

  Kallaku pretendon penallti

  Panorama
  374 views
 • 4:35

  Ramam flet per gjene qe Macron tha per here te pare per negociatat

  Panorama
  0 views
 • 1:01

  Aksident i rëndë tek Zogu i Zi/ Makina përplas burrin me biçikletë, qytetari: Ka 30 minuta i shtrirë këtu

  JOQ Albania
  549 views
 • 5:21

  Macron: Francezet nuk do ta kuptonin Rama dhe Zaev kane bere punen e tyre

  Panorama
  91 views
 • 9:59

  Macron tregon arsyet pse u refuzua Shqiperia dhe Maqedonia e Veriut

  Panorama
  73 views
 • 0:38

  Nëna ikën në punë pa e puthur, reagimi i vogëlushit do t’ju shkrijë së qeshuri

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 7:27

  Merkel flet per negociatat dhe refuzimin per Shqiperine

  Panorama
  62 views
 • 0:38

  Nëna shkon në punë pa e takuar, reagimi i 2 vjeçarit do ju shkrijë së qeshuri

  NOA
  1.2K views
 • 0:14

  E FUNDIT/ "Benzi" shpërthen në mes të Tiranës

  JOQ Albania
  14.9K views
 • 0:18

  egzona

  InfoKosova
  46 views
 • 1:00

  mihrija

  InfoKosova
  263 views