Goli i Vllaznise

Panorama
2.8K views
Published on May 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:47

  Edi Rama në 2013-ën dhe Edi Rama sot për banorët e Astrit

  Jeta osh qef
  326 views
 • 0:15

  “Mot i çmendur”, çifti merr guximin të filmojë tornadon e frikshëm të përzierë me vetëtima

  Jeta osh qef
  68 views
 • 3:32

  Të dehur dhe me shpejtësi skëterrë, 23 drejtues mjetesh pa patentë

  NOA
  4 views
 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  InfoKosova
  158 views
 • 0:27

  Gafa

  Panorama
  600 views
 • 0:18

  Zvicra po shkatërron Belgjikën, Seferovic shënon hat-trick

  SHQIPERIA IME
  226 views
 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  SHQIPERIA IME
  1.4K views
 • 0:27

  Bien dy ortekë në Korçë, bllokohen dhjetra turistë

  SHQIPERIA IME
  323 views
 • 0:25

  Goli nga porta ne porte

  Panorama
  2.5K views
 • 0:40

  "Ishalla dalin bineq" - fansja xhiron veten në shtrat me Ardian Bujupin pas koncertit

  Gazeta Flash24
  37 views
 • 0:03

  Xhon Stons

  Panorama
  646 views
 • 4:39

  Panucci

  Panorama
  20 views
 • 0:03

  Kualifikohen në Kupën e Afrikës, gjesti i “yllit” të Liverpoolit po bën xhiron e rrjetit

  Jeta osh qef
  572 views
 • 2:42

  Kush ishte personi që u përlot mbrëmë nga surpriza e Ermal Mamaqit

  NOA
  165 views
 • 4:30

  Arilena nuk i mban dot lotët, ja arsyeja

  NOA
  348 views