Amazing Goal Cristiano Ronaldo (0-2) Villarreal CF vs Real Madrid

SYRI.net
996 views
Published on May 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  Goli i “çmendur” i Messit po bën xhiron e internetit

  InfoKosova
  1 views
 • 0:56

  Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë

  NOA
  64 views
 • 3:54

  Me 170 km/h në Tiranë-Durrës, policia: Këtë herë ishte me fat

  NOA
  35 views
 • 2:41

  Pak ditë para lindjes, Adelina Tahiri organizon festën e mirëseardhjes për të birin dhe zbulon emrin

  NOA
  26 views
 • 1:20

  A e keni parë këtë imitim të Bleros dhe Shpat Kasapit në Portokalli?

  InfoKosova
  96 views
 • 0:34

  demi shpeton nga luanet

  Albanian Free Press
  4 views
 • 0:17

  tenton te thyeje derrasen, por e peson

  Albanian Free Press
  4 views
 • 0:23

  qeni nuk leviz

  Albanian Free Press
  6 views
 • 0:28

  qeni ne lavazh

  Albanian Free Press
  6 views
 • 1:14

  Rosat dërgohen me mision

  Albanian Free Press
  2 views
 • 0:15

  Momenti kur Ter Stegen dërgon sulmuesin e Alaves në botën e çudirave.

  FC Barcelona - Shqip
  408 views
 • 0:07

  ariu pershendet turistet

  Albanian Free Press
  5 views
 • 0:27

  Goli i dytë i Leo Messit në ndeshje dhe i treti për Barcelonën.

  FC Barcelona - Shqip
  320 views
 • 0:55

  Goli nga magjiku brazilian për 2-0

  FC Barcelona - Shqip
  195 views
 • 0:30

  Super goli i Leo Messi ndaj Alaves nga gjuatja e lirë.

  FC Barcelona - Shqip
  540 views