Ante Rebic Goal - Bayern Munich 0-1 Eintracht Frankfurt 19-05-2018

SYRI.net
65 views
Published on May 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  Rasti i Karraskos

  Panorama
  15 views
 • 0:12

  Pretendimi i Menie për penallti

  Panorama
  19 views
 • 0:21

  Lukaku ia dedikon golin e shenuar me fanellen e Belgjikes, mesfushorit Eriksen

  Panorama
  202 views
 • 0:17

  Goli i Munier

  Panorama
  60 views
 • 0:13

  Rasti i Lukakut

  Panorama
  100 views
 • 1:52

  Penalltia e humbur nga Danimarka

  Panorama
  391 views
 • 0:9

  Goli i Lukakut

  Panorama
  238 views
 • 0:20

  Incidenti që tronditi botën e sportit, shikoni momentin kur mjekët i bëjnë masazh kardiak mesfushorit Kristian Eriksen

  Panorama
  663 views
 • 1:33

  Goli i Finlandës ndaj Danimarkës

  Panorama
  548 views
 • 0:23

  Momenti kur Eriksen pëson goditjen kardiake dhe rrëzohet në fushë

  Panorama
  1.1K views
 • 0:20

  Çfarë po ndodh?! Kristian Eriksen pa ndjenja në mes të fushës

  JOQ Albania
  9.4K views
 • 0:16

  Momenti kur Eriksen rrëzohet në fushë...

  Panorama
  30.9K views
 • 4:11

  Situatë kaotike, Eriksen humbet ndjenjat në fushë, mjekët i bëjnë masazh kardiak

  Panorama
  5.3K views
 • 2:18

  Eriksen humbet ndjenjat në fushë

  Panorama
  17.0K views
 • 0:56

  Hrdecki përplaset me shokun e skuadrës

  Panorama
  1.1K views