Buffon favorizohet nga arbitri

Gazeta Online
163 views
Published on May 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:34

  Rama premtimi per borxhin, PD akuzon qeverine

  Panorama
  29 views
 • 0:54

  E rëndë/ Nëna humb durimin dhe mbyt djalin e saj 11-vjeçar, luante natën vonë në celular

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:38

  Plas te Tottenhami, futbollistët e Totenhamit përleshen mes tyre

  JOQ Albania
  105 views
 • 0:44

  Sherri

  Panorama
  529 views
 • 1:32

  Okampos super gol dhe super pritje

  Panorama
  2.1K views
 • 0:42

  E frikshme! Momenti kur makina godet fuqishëm 2-vjeçarin, por i thyhet vetëm 1 dhëmb

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:50

  E rëndë në Tiranë! Nëna dhe e moshuara godasin me thupër fëmijën, ai qan me të madhe

  JOQ Albania
  33.3K views
 • 0:42

  Pamje të frikshme! Momenti kur makina godet fuqishëm 2-vjeçarin

  NOA
  169 views
 • 0:14

  Pretendimi i Gripshit per penallti

  Panorama
  667 views
 • 0:35

  Sherri te Totenhemi

  Panorama
  1.8K views
 • 0:37

  Goli i Kallakut

  Panorama
  1.0K views
 • 1:08

  Bes Kallaku president pas 1 viti Stresi nuk e kursen batutën, plasin të qeshurat

  NOA
  7 views
 • 0:05

  Mucolli gol

  Panorama
  392 views
 • 0:12

  Predha e Taipit nga distanca

  Panorama
  317 views
 • 0:05

  Rasti i Lorenco Viles

  Panorama
  316 views