BASHA FTON POPULLIN NË PROTESTA NË 26 MAJ.mp4

Zjarr TV
0 views
Published on May 19, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Tërmeti në Turqi/ I zuri shtëpia brenda, babai kishte mbuluar me trup dy fëmijët e tij

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 1:36

  Pamje nga tërmeti i fuqishëm në Turqi

  NOA
  546 views
 • 0:15

  VIDEO/ Tërmeti në Turqi, merr flakë tarraca e një pallati

  NOA
  634 views
 • 0:54

  Tërmeti i fuqishëm në Turqi, dalin pamjet e para

  NOA
  687 views
 • 0:9

  “Dashnin time se ke mo” - Stresi publikoi, por kjo që bëri Kejsi na i shtoi dyshimet

  Panorama
  320 views
 • 0:30

  Ushqimi me minj të gjallë ndalohet në Kinë, dyshohet se shkaktoi virusin vdekjeprurës

  NOA
  3.5K views
 • 0:9

  Moderatorja shqiptare rrëzohet në festën e ditëlindjes, shikoni reagimin e saj

  NOA
  594 views
 • 2:28

  E frikshme/ A e paralajmëroi filmi i Hollivudit koronavirusin vdekjeprurës?

  JOQ Albania
  677 views
 • 2:34

  Kaos në Durrës, pas dy muajsh banorët e prekur nga tërmeti s’kanë marrë bonusin: Na sorollasin nëpër zyra

  JOQ Albania
  39 views
 • 1:26

  Tërmeti u shkatërroi shtëpitë, banorët lënë hotelet: Erdhi kryebashkiaku, na tha shkoni ku ishit

  JOQ Albania
  105 views
 • 0:33

  Detaje/ "Për pak më vranë", zhduket një person pas të shtënave me armë zjarri në Vlorë, telefonata e fundit me bashkëshorten

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 1:10

  Pamje të frikshme, njerëzit shemben në tokë pasi preken nga koronavirus

  JOQ Albania
  7.7K views
 • 2:42

  Moderatores i shpëtojnë gazrat gjatë intervistës live, publiku shpërthen në komente

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 0:30

  Pamjet ku sugjerohet se kryebashkiaku dhe kryetar i PS Bulqizë, Lefter Alla, konsumon kokainë në lokal

  NOA
  37 views
 • 0:36

  Pamjet ku pretendohet se kryebashkiaku i Bulqizes, Lefter Alla pi kokaine

  NOA
  4 views