Horoskopi ditor i dites se shtune, 19 maj 2018

In Albania
30 views
Published on May 19, 2018
Horoskopi ditor i dites se shtune, 19 maj 2018

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:53

  Mes bagëtive dhe natyrës, Meta flet për vështirësi dhe pengesa që njerëzit nuk i meritojnë

  NOA
  41 views
 • 0:53

  Zhoao Feliks dhuron spektakël

  Panorama
  1.0K views
 • 0:15

  Degradon situata në Shkodër, protestuesit sulmojnë këshilltarët e rinj dhe deputetin Doshi

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:30

  Ishte duke raportuar protestën e femrave, burri s'duron dot më dhe godet me grusht gazetarin

  JOQ Albania
  572 views
 • 0:28

  Si i mat sukseset Rilindja/ Skandali me OSHEE në grupet e WhatsApp: Admini merr 5% like, s'e doni kompaninë?

  JOQ Albania
  515 views
 • 0:48

  Konstituohet Këshilli Bashkiak Shkodër, protestuesit përplasen me policinë

  NOA
  28 views
 • 0:29

  Konstituimi i Këshillit Bashkiak, PD Shkodër në protestë “Skenë krimi”

  NOA
  11 views
 • 0:29

  Protesta ne Shkoder

  Panorama
  171 views
 • 3:29

  "Një qeros u çua dhe ofendoi pronarin"/ Flasin njerëzit e Kokëdhimës: Spanjolli i goditi gruan

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 2:00

  Grabitja ne Athien e shqiptarit: me duhen leket per te mbajtur femijet

  VIDEOS
  6 views
 • 2:00

  Shqiptari grabit dyqanin grek per nje minute

  JOQ Albania
  569 views
 • 0:11

  Rike Roçi

  Panorama
  710 views
 • 0:48

  Goli i Hysen Memollës

  Panorama
  204 views
 • 1:04

  Partizani-zjarr

  JOQ Albania
  185 views