Përplaset avioni me mbi 100 pasagjerë në bord, mbijetojnë vetëm tre

NOA
24 views
Published on May 19, 2018
Tragjedi ajrore në qiellin e Kubës. Një avion ‘Boeing 737’, u përplas pas ngritjes nga aeroporti i Havanas, ndërsa kishte 104 pasagjerë në bord dhe 5 anëtarë të ekuipazhit.
Vetëm tre gra mundën të shpëtojnë nga përplasja, ndërkohë që ndodhen në spital në gjendje të rëndë.
Përplasa e avionit të linjës CU 972 i Cubana de Aviacion, u rrëzua rreth orës 19.00 të së premtes me orën tonë, në një fushë në Puerto Boyeros, vetëm pak kilometra larg aeroportit “Jose Marti” dhe 13 kilometra larg Havana, ndërkohë që ishte nisur drejt Holguin.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Kejsi poston foto nga makina luksoze, Stresi nuk e harron dot dhe shfryhet ndaj atyre qe e shajne live: Ju q*j listën e dasmës krejtve (VIDEO)

  TetovaPress
  14 views
 • 0:53

  Mes bagëtive dhe natyrës, Meta flet për vështirësi dhe pengesa që njerëzit nuk i meritojnë

  NOA
  85 views
 • 0:53

  Zhoao Feliks dhuron spektakël

  Panorama
  1.7K views
 • 0:15

  Degradon situata në Shkodër, protestuesit sulmojnë këshilltarët e rinj dhe deputetin Doshi

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:30

  Ishte duke raportuar protestën e femrave, burri s'duron dot më dhe godet me grusht gazetarin

  JOQ Albania
  648 views
 • 0:28

  Si i mat sukseset Rilindja/ Skandali me OSHEE në grupet e WhatsApp: Admini merr 5% like, s'e doni kompaninë?

  JOQ Albania
  573 views
 • 0:48

  Konstituohet Këshilli Bashkiak Shkodër, protestuesit përplasen me policinë

  NOA
  28 views
 • 0:29

  Konstituimi i Këshillit Bashkiak, PD Shkodër në protestë “Skenë krimi”

  NOA
  12 views
 • 0:29

  Protesta ne Shkoder

  Panorama
  179 views
 • 3:29

  "Një qeros u çua dhe ofendoi pronarin"/ Flasin njerëzit e Kokëdhimës: Spanjolli i goditi gruan

  JOQ Albania
  2.6K views
 • 2:00

  Grabitja ne Athien e shqiptarit: me duhen leket per te mbajtur femijet

  VIDEOS
  6 views
 • 2:00

  Shqiptari grabit dyqanin grek per nje minute

  JOQ Albania
  594 views
 • 0:11

  Rike Roçi

  Panorama
  762 views
 • 0:48

  Goli i Hysen Memollës

  Panorama
  209 views
 • 1:04

  Partizani-zjarr

  JOQ Albania
  186 views