Cuban plane crash Of 104 people on board three survive report says

SYRI.net
179 views
Published on May 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:32

  Rrufeja godet makinën në ecje, filmohet momenti

  NOA
  0 views
 • 0:48

  E tallnin në shkollë se vishte të njëjtat rroba, dy shokët e tij të klasës bëjnë gjestin prekës

  JOQ Albania
  102 views
 • 0:31

  Armë dhe kanabis drejt Malit të Zi, arrestohen dy vëllezër

  NOA
  6 views
 • 0:31

  Operacioni policor “GREÇA“, dy te arrestuar

  Panorama
  457 views
 • 0:26

  Arrestohet i riu, vodhi biçikletat e turistëve

  Panorama
  895 views
 • 0:20

  11 kile heroinë në gomën rezervë, e pëson keq 50-vjeçari në Durrës

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 5:07

  Para nga qielli

  Panorama
  730 views
 • 0:20

  Kapen 11 kg heroinë në Durrës

  NOA
  216 views
 • 0:22

  Jonida apo Besniku, kush pagoi më shumë për dasmën? Kështu përgjigjet çifti!

  JOQ Albania
  750 views
 • 0:07

  Bebe Rexha dhuron kërcim me tëpasme pranë 2 pilotëve në avion

  NOA
  412 views
 • 0:20

  eraistrefi

  InfoKosova
  17 views
 • 0:28

  Roshi shënon në Rusi por nuk shmang dot humbjen e skuadrës së tij

  NOA
  90 views
 • 0:07

  Bebe Rexha bën "twerk" në aeroplan, çuditen pilotët

  InfoKosova
  144 views
 • 0:26

  Tiranë/ Gruaja ndjek me makinë dhe përplas të riun, më pas e godet me shkelm (Video)

  NOA
  3.2K views
 • 0:05

  adelina

  InfoKosova
  44 views