Edi Rama iken nga konferenca

SYRI.net
9.3K views
Published on May 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:41

  E zuri duke ngacmuar vajza serbe, gruaja rreh burrin në mes të plazhit

  TetovaPress
  6 views
 • 0:24

  Varen 9 persona të akuzuar për përdhunim në grup, viktima e kishte tërhequr denoncimin

  NOA
  46 views
 • 1:9

  Bajri del nga Gjykata e Shkodres, dergohet drejt...

  Panorama
  310 views
 • 0:56

  Safet Bajri në gjykatë, masa të rrepta sigurie

  NOA
  176 views
 • 0:19

  Amerikania ndihmon qente endacake

  Jeta osh qef
  247 views
 • 0:20

  Amerikania ndihmon qentë endacakë nga Kukësi

  Jeta osh qef
  82 views
 • 2:26

  Masat ne Gjykate, nje nga anetaret e bandes "Bajri" ne gjyq ne Shkoder

  Panorama
  1.1K views
 • 0:29

  Momentet tmerri, i del gjarpri me dy koka në kopshtin e banesës

  NOA
  120 views
 • 0:20

  Leo Messi nuk di të ndalet, “i vuri flakën” stadiumit të Camp Nou

  Jeta osh qef
  187 views
 • 0:31

  Kishte hyrë me “mjetin” e tij në tunel, policët “vënë duart në kokë” kur e shohin

  Jeta osh qef
  842 views
 • 6:22

  Ronaldo dhe Juventusi nuk po dinë të ndalen

  Jeta osh qef
  105 views
 • 0:37

  Pas kësaj videoje nuk do ta urreni më Neymarin

  InfoKosova
  271 views
 • 1:56

  Nga Anglia në Shqipëri me Ziz! Rrëfimi i shqiptarit: Policia gjermane na u lut për një foto

  NOA
  949 views
 • 0:12

  Festimi i Matielos

  Panorama
  99 views
 • 1:06

  Pamje të rënda, tre persona të dehur aksidentohen me motor

  NOA
  111 views