Edi Rama iken nga konferenca

SYRI.net
9.4K views
Published on May 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  InfoKosova
  106 views
 • 0:27

  Gafa

  Panorama
  218 views
 • 0:18

  Zvicra po shkatërron Belgjikën, Seferovic shënon hat-trick

  SHQIPERIA IME
  138 views
 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  SHQIPERIA IME
  919 views
 • 0:27

  Bien dy ortekë në Korçë, bllokohen dhjetra turistë

  SHQIPERIA IME
  276 views
 • 0:25

  Goli nga porta ne porte

  Panorama
  2.1K views
 • 0:40

  "Ishalla dalin bineq" - fansja xhiron veten në shtrat me Ardian Bujupin pas koncertit

  Gazeta Flash24
  19 views
 • 0:03

  Xhon Stons

  Panorama
  569 views
 • 4:39

  Panucci

  Panorama
  15 views
 • 0:03

  Kualifikohen në Kupën e Afrikës, gjesti i “yllit” të Liverpoolit po bën xhiron e rrjetit

  Jeta osh qef
  501 views
 • 2:42

  Kush ishte personi që u përlot mbrëmë nga surpriza e Ermal Mamaqit

  NOA
  137 views
 • 4:30

  Arilena nuk i mban dot lotët, ja arsyeja

  NOA
  299 views
 • 2:52

  Ish-ylli i Shqipërisë e sfidon Ronaldinhon në futboll, pas ndeshjes selfie me të

  SHQIPERIA IME
  571 views
 • 0:04

  Bllokohen banorët dhe turistët në Dardhë, Korçë

  Jeta osh qef
  1.4K views
 • 0:12

  Hoxha shqiptar befason: Gratë janë me të meta...

  NOA
  237 views