Angela Martini “çmend” meshkujt, në poza sensuale e lagur

NOA
119 views
Published on May 18, 2018
Modelja shqiptare Angela Martini prej kohësh jeton dhe zhvillon karrierën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Së fundmi ajo ka zhvilluar një filmim mjaft të nxehtë, ku shihet në vaskën e banjës e gjitha e lagur.
Siç mund të shihni në videon më poshtë, ajo vjen mjaft ndjellëse e veshur vetëm me rroba banje.
Pak pas publikimit në rrjetet sociale, video mori komente dhe pëlqime të shumta.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:51

  Goli i dytë i Lukakut

  Panorama
  70 views
 • 0:36

  Rasti i Karraskos

  Panorama
  38 views
 • 0:12

  Pretendimi i Menie për penallti

  Panorama
  34 views
 • 0:21

  Lukaku ia dedikon golin e shenuar me fanellen e Belgjikes, mesfushorit Eriksen

  Panorama
  531 views
 • 0:17

  Goli i Munier

  Panorama
  105 views
 • 0:13

  Rasti i Lukakut

  Panorama
  124 views
 • 1:52

  Penalltia e humbur nga Danimarka

  Panorama
  555 views
 • 0:9

  Goli i Lukakut

  Panorama
  305 views
 • 0:20

  Incidenti që tronditi botën e sportit, shikoni momentin kur mjekët i bëjnë masazh kardiak mesfushorit Kristian Eriksen

  Panorama
  1.0K views
 • 1:33

  Goli i Finlandës ndaj Danimarkës

  Panorama
  746 views
 • 0:23

  Momenti kur Eriksen pëson goditjen kardiake dhe rrëzohet në fushë

  Panorama
  2.0K views
 • 0:20

  Çfarë po ndodh?! Kristian Eriksen pa ndjenja në mes të fushës

  JOQ Albania
  10.7K views
 • 0:16

  Momenti kur Eriksen rrëzohet në fushë...

  Panorama
  36.3K views
 • 4:11

  Situatë kaotike, Eriksen humbet ndjenjat në fushë, mjekët i bëjnë masazh kardiak

  Panorama
  5.9K views
 • 2:18

  Eriksen humbet ndjenjat në fushë

  Panorama
  18.9K views