Eksperimenti, ja sa herë u ngacmuan femrat në diskotekë, zbulimi nga veshjet “inteligjente”

NOA
59 views
Published on May 18, 2018
Mijëra femra çdo ditë raportojnë për ngacmime seksuale në vende të ndryshme.
Ky fenomen është shqetësues edhe për shoqërinë shqiptare. Një prej vendeve ku ky fenomen është mjaft masiv është Brazili.
Për të kuptuar nivelin e fenomenit, kompania “Schweppes” në San Paolo zhvilloi një eksperiment konkret duke vënë në përdorim disa veshje “inteligjente”.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  "Do të të ther moj bushtër"/ Nëna ngaSaranda dhunë “kafshërore” ndaj vajzës 13-vjeçare:

  JOQ Albania
  3.8K views
 • 0:22

  Publikohen pamje nga vrasja në "Astir", viktima një 28-vjeçar

  JOQ Albania
  19.1K views
 • 0:26

  Plas keq sherri në mes të Tiranës, të rinjtë ndalojnë makinat dhe gjuajnë me grushta njëri-tjetrin

  JOQ Albania
  8.8K views
 • 0:13

  "Nxorri thikën"/ Plas sherri në urbanin e "Tiranës së Re", tmerrohen pasagjerët

  JOQ Albania
  8.3K views
 • 0:17

  E turpshme/ Nuk përmbahet burri në urbanin e Kamzës, nxjerr në mes të njerëzve organin gjenital

  JOQ Albania
  30.8K views
 • 1:37

  "Morën vajin që rrisim fëmijët"/ Qytetari nga Delvina shkrehet në lot, pasi i grabisin dhe i djegin banesën

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 3:15

  “Shtoni një karrige se ia morët ministrit të Brendshëm. Shikoni si e keni lënë...”- Deputeti Murrizi: Në Parlament të vijnë deputetë nga shqiptarët dhe jo vemje nga...

  Panorama
  658 views
 • 0:35

  Të presësh një javë për një vulë/ Ndodh në zyrat e Poliklinikës në Durrës, drejtoresha: Kam punët e mia

  JOQ Albania
  470 views
 • 2:33

  Edi Martini - Teuta

  Panorama
  0 views
 • 1:00

  Tronditëse! Stafi i parkut detyron derrin të hidhet nga kulla 67 metra

  NOA
  1.8K views
 • 0:12

  Tradhton gruan në stadium, e kapin kamerat! Videoja e reagimit bëhet vitale

  NOA
  833 views
 • 0:06

  Lojtari i Granadës plas në tokë Pikenë me një lëvizje

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 3:52

  Harry flet i pikëlluar për largimin: Vendimin e mora për gruan, nuk patëm zgjdhje tjetër

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 5:05

  Kjo është vila dykatëshe e çiftit Laze, si hynë dy grabitësit në banesën me sistem alarmi dhe kamera sigurie

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:17

  Morena Taraku publikon videon "hot" teksa lahet në dush, s'përmbahet Robert Berisha, i bën komentin "pikant"

  JOQ Albania
  15.7K views