super gol nga 40 metra

SYRI.net
264 views
Published on May 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Vogëlushja që flet me shoqen imagjinare në telefon, kjo video është bërë hit

  NOA
  6 views
 • 0:26

  olsi besi

  InfoKosova
  22 views
 • 0:24

  yO99

  Panorama
  62 views
 • 0:17

  2-1

  Panorama
  554 views
 • 0:23

  2-0 BELGJIKA

  Panorama
  262 views
 • 0:9

  Pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Kamëz, gruaja dergjet e shtrirë në asfalt në pritje të ambulancës

  JOQ Albania
  3.9K views
 • 0:33

  Belgjikë U19- Shqipëri U19 1-0

  Panorama
  263 views
 • 0:25

  Pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Kamëz, gruaja dergjet e shtrirë në asfalt në pritje të ambulancës

  JOQ Albania
  8.2K views
 • 0:18

  Shoferja përplasi kalimtaren, vjen ambulanca ta shpëtojë, por i prishet dera

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:45

  Franca stervitet shqiperi

  Panorama
  532 views
 • 1:29

  France stervitje

  Panorama
  565 views
 • 0:16

  Aksident i rëndë, vetura e godet kamionin dhe e gjuan në humnerë

  InfoKosova
  291 views
 • 0:13

  reja lenjani

  Panorama
  889 views
 • 2:10

  Reja - Lenjani

  Panorama
  0 views
 • 0:13

  Kroacia

  Panorama
  268 views