Binjakët e porsalindur qajnë kur i ndajnë, ndalen kur i ribashkojnë

InfoKosova
53 views
Published on May 18, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  Peshkaqëni mësyn ujrat e Darrëzezës

  NOA
  3 views
 • 1:36

  Lakuriq në mes të Tiranës, djali ecën në rrugë pa u shqetësuar fare

  NOA
  5 views
 • 2:54

  Pamje nga aksidenti i rende ne autostrade/ Humb kontrollin e makinës e del nga rruga, vdes në vend 30-vjeçarja në Tiranë

  Panorama
  83 views
 • 0:17

  VIDEO/ 'Policët të mbledhin vota për PS-në', zëdhënësi i Metës nxjerr deklaratën e Ramës dhe i përgjigjet Lleshajt. Ministri: Ku i sheh Presidenti rreziqet?

  Panorama
  231 views
 • 0:49

  EGBO LACI(1)

  Panorama
  364 views
 • 0:46

  LIKA, KARABECI(1)

  Panorama
  436 views
 • 0:29

  HALILI(1)

  Panorama
  574 views
 • 0:52

  Dalin pamjet e aksidentit tragjik! 25-vjeçari nga Prrenjasi ecën në trotuar, përplaset për vdekje nga makina

  JOQ Albania
  10.2K views
 • 2:55

  "Parashikimi i trajektores, i vështirë, një valë e dytë e koronavirusit është...", eksperti i shëndetit publik thirrje qytetarëve

  Panorama
  45 views
 • 0:04

  Meguajer

  Panorama
  568 views
 • 0:22

  mesi suarez

  Panorama
  703 views
 • 0:07

  Goli i Vrionit

  Panorama
  2.9K views
 • 0:25

  godin

  Panorama
  573 views
 • 0:21

  Jang

  Panorama
  597 views