Rama nxjerr historinë e mjekut që la Italinë për spitalin e Korçës

NOA
112 views
Published on May 18, 2018
Kryeministri Edi Rama e ka nosur këtë të premte me historinë e një mjeku kardiolog që ka lënë Italinë, për të nisur punë në spitalin e Korçës.
“Me dëshminë e Dr. Martinit që falë Programit Kombëtar të mbështetjes me bonus për punësimin e mjekëve të specializuar në të gjitha spitalet e vendit, ka lënë Italinë për të kryer shërbimin e tij në Spitalin Rajonal të Korçës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama, duke publikuar videon.
Ai bën me dije se në sajë të bonusit për mjekët kardiologu la Italinë për spitalin e korçës.
Mjeku Martin Mano thotë se ka përfunduar studimet në Verona dhe pas shkollës nisi punë në një spital në Veneto, ku punoi për dy vite.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:23

  Mjeshtëri në bilardo me një vajzë superseksi në tavolinë

  NOA
  0 views
 • 2:04

  miranda rira

  Panorama
  8 views
 • 1:03

  Votimi ne Keshillin Kombetar te PD-se, djegia e mandateve

  Panorama
  2 views
 • 1:00

  Përleshen gratë në Beograd, grushte e shqelma në veturë

  SHQIPERIA IME
  3.5K views
 • 0:24

  Vajza kërcen dhe bën veprime aerobike

  NOA
  229 views
 • 1:24

  Tifozi i Liverpulit

  Panorama
  409 views
 • 0:25

  Për herë të parë shfaqet pamja e një pinguin krejtësisht të zi

  InfoKosova
  10 views
 • 0:17

  Shpërthen në flakë një banesë në Elbasan, dyshimet e para

  NOA
  71 views
 • 0:15

  Fjolla Morina çmend të gjithë, bën “twerk” para kamerës

  InfoKosova
  733 views
 • 0:06

  Modelja ruse me këtë video, do ju bëjë ta harroni Kim Kardashianin

  InfoKosova
  515 views
 • 6:41

  Debati me Ballën, Fevziu i transmeton live emisionin e 21 janarit

  NOA
  506 views
 • 1:40

  Gjoba për tregun ushqimor – Gjykata rrëzon ankesën e EKMA Albania

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:46

  Riorganizohen inspektoratet -Krijohen 6 megainspektorate, hetimi tatimor dhe doganor, struktura inspektuese

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:44

  Miratohen stafet e KLGJ e KLP/KLGJ e pakënaqur nga numri i punonjësve. “Nuk do jemi rezultativë”

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:12

  Karta e studentit, në qershor - Shërbime me çmime të reduktuara, trajnime falas me qëllime punësimi

  Scan Televizion
  1 views