Rama nxjerr historinë e mjekut që la Italinë për spitalin e Korçës

NOA
112 views
Published on May 18, 2018
Kryeministri Edi Rama e ka nosur këtë të premte me historinë e një mjeku kardiolog që ka lënë Italinë, për të nisur punë në spitalin e Korçës.
“Me dëshminë e Dr. Martinit që falë Programit Kombëtar të mbështetjes me bonus për punësimin e mjekëve të specializuar në të gjitha spitalet e vendit, ka lënë Italinë për të kryer shërbimin e tij në Spitalin Rajonal të Korçës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama, duke publikuar videon.
Ai bën me dije se në sajë të bonusit për mjekët kardiologu la Italinë për spitalin e korçës.
Mjeku Martin Mano thotë se ka përfunduar studimet në Verona dhe pas shkollës nisi punë në një spital në Veneto, ku punoi për dy vite.

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:03

  Pronari i makinës mbeti pa fjalë, pa kamerat e sigurisë dhe tha se makinën ia lëvizi fantazma

  NOA
  258 views
 • 0:08

  Të rinjtë shqiptarë mezi presin të ikin nga Shqipëria, denoncimi: I paguajnë mbi 600 euro kompanisë që të lë rrugëve

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:30

  Zevendesimi me i shpejte ne histori

  Panorama
  1.5K views
 • 0:20

  Tentoi të vetëvritej në shtëpinë e vjehrrit, lihet në burg i riu fierak

  NOA
  38 views
 • 0:55

  Ndodh në Tiranë! 80-vjeçari filmohet krah partneres së tij shumë më të re se vetja

  JOQ Albania
  63.8K views
 • 2:00

  Policia, FNSH dhe RENEA prangosin 20 persona/ Akuzat që bien mbi ta

  NOA
  21 views
 • 0:59

  Fjolla Morina shoqerohet nga policia ne gjykate

  News31
  637 views
 • 0:28

  Pamje nga vendngjarja në Selanik/ Shqiptarin e qëlluan dy herë, pastaj e rrahën për vdekje

  JOQ Albania
  12.6K views
 • 0:17

  Alvaro Morata zbarkon në Torino, sot firmos me Juventusin

  JOQ Albania
  19 views
 • 0:33

  Sulmi me thikë në lokalin në Kavajë, policia del me deklaratë për të arrestuarin

  NOA
  100 views
 • 0:58

  Goli i dyte i Ibres

  Panorama
  746 views
 • 0:43

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.6K views
 • 2:13

  Fshati vetëm me burra- Prej tre dekadash asnjë dasmë. Nuset nuk shkojnë sepse nuk ka rrugë

  NOA
  378 views
 • 1:51

  Gjyqtari goditet me shishe nga dritarja e dhomës

  Panorama
  492 views