Bleona nuk heq dorë nga veshja-zhveshur, do mbeteni pa fjalë si u shfaq në aktivitetin e fundit

NOA
907 views
Published on May 18, 2018
Këngëtarja Bleona Qereti prej vitesh është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Por ajo ka tërhequr vëmendjen e mediave ndërkomëbare, pasi në evente të ndryshme shfaqet më shumë zhveshur se veshur.
Kështu bëri në festën e Vanity Fair Oscars, ku u shfaq vetëm me mbathje të zeza dhe një rrjetë sipër.
Por mbrëmjen e kësaj të hëne ajo ka bërë një tjetër veshje-zhveshur nga të sajat, këtë herë me një fustan transparent me fije.
Video që noa.al sjell më poshtë, tregon Bleonën në eventin e përvitshëm “amfAR”, fondacion në ndihmë të të prekurve me virusin HIV.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  Trafiku i renduar pergjate superstrades Lezhe-Shkoder

  Panorama
  55 views
 • 0:9

  Raadha kilometrike e automjeteve

  Panorama
  76 views
 • 0:03

  Greta Koçi

  InfoKosova
  71 views
 • 7:32

  rama

  JOQ Albania
  79 views
 • 2:05

  Gjykatat, alarmi i përmbaruesve - Kodra: Shkarkimet e gjyqtarëve problem për ekonominë, s’ekzekutohen vendimet

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:13

  Zona Ekonomike Europiane - Liderët e BE festojnë 25-vjetorin. Tusk: Jemi partnerë të barabartë

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:14

  Triumf Grup hyn në ALSE - Anëtarësohet shoqëria e parë e brokerimit

  Scan Televizion
  4 views
 • 2:11

  Telekom kërkon “bekimin” e AKEP, blerësi nuk është investitor i specializuar

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:21

  Shqetësimet për recesion në Gjermani - Interesat e borxhit 10-vjeçar gjerman kthehen në negative 

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:07

  Shansi i fundit për Britaninë - BE i jep May 2 javë kohë që të bindë parlamentin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:9

  Gjyqet me Agjencinë e Pronave - ATP publikon formularin përmes të cilit tërhiqen dosjet nga pronarët

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:20

  Reformimi i ndihmës ekonomike - Seferi: Synim, riintegrimi social dhe ekonomik i familjeve brenda 5 viteve 

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:07

  Marrëdhënia jonë me punën - Normën më të lartë të vetëpunësimit dhe të punës part-time në rajon

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:38

  Kosto e Brexit në të ardhura, BE do ketë humbje prej 40 mld euro në vit. Britania, në 57 mld

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:52

  A do kemi zgjedhje në qershor? Veliaj në “Argument”: Garë më 30 qershor. KQZ: opozita nuk ka bojktuar

  Scan Televizion
  0 views