“Shpërthen” Mustafa Nano, fyen edhe ish-kryeministrin Berisha

NOA
207 views
Published on May 17, 2018
nano

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:57

  “O të futsha në dhe për së gjalli unë ty”, transvestiti shqiptar nuk përmbahet në Greqi

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 2:38

  I riu masakrohet me grushta e shkelma në Berat, askush nuk ndërhyn

  NOA
  3.9K views
 • 0:18

  Kushte skandaloze në Senatoriumin e Shkodrës, qytetari ia përplas në fytyrë shëndetësinë Manastirliut

  JOQ Albania
  87 views
 • 0:30

  Mjeku thith me gojë urinën e pacientit, i shpëton jetën

  NOA
  75 views
 • 3:03

  I verbër por punon në zdrukthari

  InfoKosova
  5 views
 • 0:51

  I kanë mbetur vetëm pak ditë jetë, 29-vjeçarja përshëndetet me fëmijët në spital

  InfoKosova
  585 views
 • 1:00

  Ndjekje si nëpër filma, 18-vjeçari kapet nga policia pas 60 minuta aksion

  NOA
  269 views
 • 1:00

  "Passat-i u fut djathtas"/ Dalin pamjet e ndjekjes nga policia për 1 orë, 18-vjeçari fshihte në makinë...

  Panorama
  2.2K views
 • 0:56

  I zhveshur lakuriq, burri ndjek një grua dhe më pas sulmon atë

  NOA
  708 views
 • 0:53

  Investim gjigant, sot BRUNES Group inauguron ekspozitën më të madhe në Ballkan

  JOQ Albania
  344 views
 • 1:41

  Vidhnin makina në Itali, shkatërrohet banda shqiptare e “Range Rover”

  NOA
  86 views
 • 0:01

  Aksident në Fushë Krujë, makina përfundon brenda dyqanit të celularëve

  NOA
  320 views
 • 0:57

  Gruaja tenton të vjedhë 8 palë pantallona, i vesh njëra mbi tjetrën në të njëjtën kohë

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 0:40

  Humor rilindas/ Fjalimi i Rakip Sulit në Kamëz thyen rrjetin: Papapam, pipi, kemi bërë punë

  JOQ Albania
  12.1K views
 • 2:22

  Siguracioni nuk beson familjarët, të afërmit detyrohen që të çojnë kufomën në zyrë për të provuar vdekjen

  NOA
  199 views