Bleona 1

Kosovarja
855 views
Published on May 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:37

  "Do të q* robt un ty..."/ Plas sherri mes dy të rinjve në Durrës, grushta dhe shqelma ndaj njëri-tjetrit

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:45

  “Thuaj të hënksha k*rin…”/ Të miturit tallen dhe godasin bashkëmoshatarin, e filmojnë dhe e hedhin në rrjetet sociale

  JOQ Albania
  26.9K views
 • 0:15

  Profilet falso te Fugës shpalosin kreativitetin, bombardojne me lajka postimet e Ramës

  JOQ Albania
  52 views
 • 14:23

  "Jeta ime ka mbaruar, më plasi zemra"/ Historia tronditëse e këngëtares shqiptare, nga skenat e festivaleve, në skamje

  NOA
  703 views
 • 0:22

  Goli i Uzunit ndaj Moldes

  Panorama
  6.1K views
 • 0:30

  “Loja e propagandës mbaron në 25 prill”- Zëdhënësja e PD nxjerr videon: Rama di vetëm të kopjojë Bashën

  Panorama
  130 views
 • 0:34

  Babai hero, plagoset duke mbrojtur fëmijët nga plumbat

  NOA
  1.6K views
 • 1:26

  Drejtori i fushatës së PD publikon videon: 7 vjet premtime të pambajtura, përsëri vazhdon të tjera

  Panorama
  152 views
 • 0:10

  Pas arrestit Fjolla Mornia poston video me te bijen

  News31
  622 views
 • 0:12

  fjolla morina pas arrestimit

  Panorama
  1.2K views
 • 0:16

  “E fërkon dhe e prek në …”- Juristja seksi publikon videon intime me partnerin

  Panorama
  1.5K views
 • 0:25

  Radhën e kishte Taulant Balla, dëgjohen sharje LIVE në komisionin e Integrimit: Dëgjo këtu ti p*derast m*ti!

  JOQ Albania
  8.3K views
 • 1:19

  Terrori në Elbasan/ I goditi makinën me shkelm, i riu tenton ta vrasë në mes të ditës

  JOQ Albania
  10.8K views
 • 0:10

  “Më duket vetja si nuse e ‘97”- Ajka i bën “make up” Bes Kallakut, kjo video do u shkrijë së qeshuri

  Panorama
  748 views
 • 0:42

  Kontrabandë, zbulohen fuçi dhe bidona me esencë nargjile, dy në pranga, dy të tjerë në kërkim

  NOA
  30 views