Goli i 4-t i Vores

Panorama
316 views
Published on May 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:40

  "S'është koha për zbukurime, kur ka shkatërrime", të rinjtë i prishin festën dyshes Rama-Veliaj

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 11:18

  Pema festive në Tiranë

  NOA
  7 views
 • 0:07

  kengahaziri

  InfoKosova
  58 views
 • 0:15

  fifi

  InfoKosova
  98 views
 • 1:03

  Detaje/ Pronari i lokalit qëlloi për vdekje 26-vjeçarin, vrasja ndodhi në pallatin e Marsida Qatjas

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:30

  Somer

  Panorama
  3.8K views
 • 1:06

  Mësoni si duhet të komunikoni me fëmijën tuaj kur bën gabim, është e rëndësishme

  NOA
  89 views
 • 0:16

  U tha se do të ndalohen, adoleshenti "terrorizon" nxënësit e gjimnazit në Tiranë duke hedhur kapsolla

  JOQ Albania
  794 views
 • 0:16

  I panjohuri i preku të pasmet gjatë raportimit live, ja reagimi i gazetares

  NOA
  4.9K views
 • 0:39

  Guarin loja

  Panorama
  1.1K views
 • 0:11

  Ekskluzive/ U braktis nga shteti, ky është vendi ku ra nga 200 metra lartësi efektivi i RENEA-s

  JOQ Albania
  5.3K views
 • 0:44

  Gjesti i shëmtuar i Stërling në ndeshjen ndaj United ka marrë vëmendjen e të gjithëve

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 5:07

  ‘Kanë vdekur 17 persona, është krim’, banori i mbetur i Thumanës tregon detaje të forta

  JOQ Albania
  13 views
 • 0:43

  Tifozët lënë nam në Angli, futen në fushë dhe përleshen me njëri-tjetrin

  JOQ Albania
  144 views