Deshmitari 17 Maj

Panorama
839 views
Published on May 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:51

  Pas dyshimeve të shumta burri i vendos tinëz kamerën

  InfoKosova
  196 views
 • 0:28

  Sturgeon

  InfoKosova
  12 views
 • 0:27

  Majmunët “respektojnë” turisten që i vizitoi, nisin çiftëzimin në prehrin e saj

  Jeta osh qef
  676 views
 • 0:48

  Tallje dhe shqelma, infermierët filmohen duke keqtrajtuar të moshuarin me probleme mendore

  Jeta osh qef
  855 views
 • 0:27

  Majmunët "shokojnë" turisten, seks në prehrin e saj

  NOA
  265 views
 • 0:10

  Sinjale të reja të radios që mund të jenë prova që Alienët gjenden jashtëzakonisht afër Tokës

  InfoKosova
  24 views
 • 0:10

  “Jam içik tifoz, luj lloto”, "Rama" i ‘sulet’ qytetarit

  NOA
  173 views
 • 1:06

  Brenda mureve të dhomës së tij gjen një koshere të madhe me bletë

  InfoKosova
  24 views
 • 4:30

  Foka ngjitet në barkë për të shpëtuar nga balenat vrasëse

  InfoKosova
  80 views
 • 0:46

  Gazetarjas

  Panorama
  1.9K views
 • 0:10

  Po bën xhiron e rrjetit! Kryeministri Rama bëhet MEME te ''Eni Çobani'' për llotot, e poston edhe vetë

  InfoKosova
  224 views
 • 0:25

  Goli i Milot Rashicës

  Panorama
  13 views
 • 1:56

  Fluturaket ushtarake vietnameze, fluturuan mbi ‘kokat’ e motoçiklistëve para se të aterrojnë

  InfoKosova
  17 views
 • 2:01

  10 vjeçari më i shëndoshë në botë kthehet në shkollë

  InfoKosova
  116 views
 • 1:38

  Shikoni ç’ndodh për vetëm 7 minuta kur trenat japonezë mbërrijnë në stacion

  InfoKosova
  2.1K views