Dy vjeçarja qanë kur dëgjon këngën e martesës së prindërve të saj

InfoKosova
19 views
Published on May 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:30

  Martohet Erik Lloshi, pamjet e kërcimit të çiftit

  NOA
  147 views
 • 3:06

  Basha publikon videon me 27 emra: Banda e kriminelëve me të cilët Rama ka zaptuar pushtetin

  NOA
  9 views
 • 0:53

  Vidhte me armë markete dhe pika rimbushje telefonike, “Maskimi” kap të dyshuarin në Tiranë |PAMJET

  NOA
  50 views
 • 0:33

  Nuk la të dashurën të blinte akullore dhe e quajti ‘të shëndoshë’, burri e pëson keq

  JOQ Albania
  18 views
 • 1:40

  Tikiiri, elefanti i sëmurë dhe i kequshqyer, detyrohet të sfilojë

  NOA
  58 views
 • 0:05

  Kujdes nga Oriola, ja çfarë grushti të frikshëm që ka

  NOA
  257 views
 • 0:27

  gol Levandovski 1-1

  Panorama
  10 views
 • 1:54

  Rama u kërkon ndjesë turistëve spanjollë që u dhunuan në Borsh, ja çfarë thanë ata

  NOA
  153 views
 • 3:03

  Dy motorët dolën jashtë përdorimit, piloti hero arrin të shpëtojë të 226 personat në bord

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 0:58

  Drejtuesi i tv ofron 1000$ per kedo qe prish memorialin turk te liqeni

  JOQ Albania
  795 views
 • 0:11

  Një vajzë e vogël nuk di të ndalet së qeshuri kur dëgjon fjalët e njohura 'Gang Gang'

  InfoKosova
  114 views
 • 0:38

  Autoritetet ne Filipine mbyllin plazhin pasi turistja hedh pelenen ne rere

  JOQ Albania
  4.0K views
 • 2:30

  Fitoi 209 milionë euro me 2 euro, fituesi i bën nderin e madh pronarit të një bari në Itali

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:04

  Perplasen makinat, 5 te plagosur ne Gjirokaster

  Panorama
  393 views
 • 0:06

  Aksidenti ne Gjirokaster

  Panorama
  794 views