Buffon ishte një “Superman”, këto janë top 10 super-pritjet

InfoKosova
41 views
Published on May 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:08

  Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, autobusi kthehet në banesë për familjen me 5 anëtarë

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 3:18

  Gjarpërinj, koala dhe akrepa/ Ky është tregu kinez nga ku është përhapur virusi vdekjeprurës

  JOQ Albania
  2.5K views
 • 1:29

  Udhëtimet e Veliajt jashtë vendit rëndojnë xhepat e qytetarëve; shpenzon 273 milionë lekë të vjetra në vit

  JOQ Albania
  120 views
 • 1:51

  'Kur e pi Edi Rama, pse mos ta pijë Lefteri i Bulqizës'? Si e komentojnë qytetarët videon e Allës me kokainë

  JOQ Albania
  326 views
 • 0:28

  Kamioni përplasi rëndë gruan në Kombinat, qytetari: Ndenji shtrirë pa ndjenja në mes të rrugës, ambulanca u vonua 25 minuta

  JOQ Albania
  2.8K views
 • 0:46

  Eros Grezda gol

  Panorama
  967 views
 • 1:11

  Aksident tragjik në Gjermani/ Përmbyset autobusi i shkollës, humbin jetën dy nxënës, plagosen rëndë pesë të tjerë

  JOQ Albania
  229 views
 • 0:28

  A duhet shkarkuar Lefter Alla? Deputeti socialist bën sikur nuk di gjë: Unë jam nga Lushnja!

  JOQ Albania
  579 views
 • 1:42

  Rritet ndjeshëm numri i rasteve të dhunës në familje, përveç grave po dhunohen edhe prindërit

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:29

  Gjimnazistët shpërthejnë në thirrje kundër kryeministrit: Rama ik! Poshtë komunistët!

  JOQ Albania
  912 views
 • 0:23

  Dhia me fytyrë njeriu frikëson popullsinë: Është e dërguara e Zotit

  JOQ Albania
  502 views
 • 1:00

  Kakavijë, sekuestrohen dy makina luksoze dhe një mjet tjetër

  NOA
  74 views
 • 0:30

  Po udhëtonte me shpejtësi skëterrë/ Makina përplaset me bordurat dhe përmbyset në mes të rrugës, plagosen tre persona

  JOQ Albania
  536 views
 • 0:28

  Qeqa Krelani

  Panorama
  687 views
 • 8:03

  Shiten 21 “bishat” luksoze të Paul Walker, çmime marramendëse

  JOQ Albania
  8.2K views