Protesta para komisariatit të Korces per vdekjen e 27 vjecarit

JOQ Albania
4.4K views
Published on May 17, 2018
Prinderit akuzojne policine se i vrane djelin

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:58

  Biologët po i ekzaminojnë, më shumë se 11,000 shpendë të ngordhura bien nga qielli

  JOQ Albania
  1 views
 • 1:27

  U filmuan duke rrahur keq një 62-vjeçar në spital, arrestohen dy policët

  JOQ Albania
  9 views
 • 1:01

  Njihuni me burrin që e ndjek mbrapa një ‘ushtri’ prej 5000 rosakësh

  JOQ Albania
  21 views
 • 0:30

  Roma prezanton goditjen e merkatos, ndërgjegjësohet edhe për Bleona Matën

  JOQ Albania
  30 views
 • 4:38

  Aeroplani rrëzohet në det, piloti dhe pasagjerja filmojnë momentin e shpëtimit nga deti

  JOQ Albania
  95 views
 • 0:06

  Retë e zeza mbuluan qytetin, skena ‘apokaliptike’ nga Sao Paulo prej djegies së pyjeve

  JOQ Albania
  23 views
 • 0:26

  Goli pas 13 sekondave

  Panorama
  310 views
 • 1:24

  Rama publikon pamje nga mali i Tomorrit në ditën e pelegrinëve: Zmbrapsim barbarët e pangopur

  NOA
  79 views
 • 0:31

  Serbet sulmojne shqiptaret

  Panorama
  2.1K views
 • 0:9

  Goli i Celines

  Panorama
  356 views
 • 0:23

  Sherr në trafik, i moshuari i jep leksion të riut në grushtë

  NOA
  684 views
 • 0:26

  VIDEO/ Dy punonjës, seks prapa dyqanit në mes të Tiranës

  NOA
  7.0K views
 • 1:24

  Basha: Propozuam veting në politikë, ja pesë arsyet pse Edi Rama nuk e do

  NOA
  10 views
 • 1:06

  Supergoli i Loshajt

  Panorama
  461 views
 • 1:00

  Nas Daily zbulon pse mban të veshur prej një viti të njëjtën bluzë

  JOQ Albania
  1.3K views