Protesta para komisariatit të Korces per vdekjen e 27 vjecarit

JOQ Albania
4.4K views
Published on May 17, 2018
Prinderit akuzojne policine se i vrane djelin

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  Dinamo provokon Partizanin

  Panorama
  106 views
 • 0:22

  Goli i dytë i Laçit

  Panorama
  706 views
 • 1:17

  Rasti i Gadit

  Panorama
  321 views
 • 0:36

  Rasti i Gadit

  Panorama
  169 views
 • 0:30

  Kacafytja e Telushit me Elvi Berishën

  Panorama
  745 views
 • 1:31

  Momentet e tensionit në fushë

  Panorama
  378 views
 • 1:08

  Pretendimi për penallti i Egnatias

  Panorama
  297 views
 • 0:14

  Goli i Zarubices kundër Kukësit

  Panorama
  438 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Uerdi Mares

  Panorama
  144 views
 • 0:44

  Shtylla e Regi Lushkjas

  Panorama
  119 views
 • 0:54

  Goli i Edi Bashës ndaj Lacit

  Panorama
  463 views
 • 0:37

  Rasti i humbur nga Bismark

  Panorama
  150 views
 • 0:28

  Rasti i artë i Taipit

  Panorama
  138 views
 • 1:12

  dueli i Mensah dhe Kacbufi

  Panorama
  102 views
 • 0:9

  Tentativa e rrezikshme e Guindos

  Panorama
  90 views