Maturanti ia ndreq natën të dashurës në maturë, i propozon fejesë, kjo është video e momentit

InfoKosova
344 views
Published on May 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:14

  Publikohen pamjet e kamerave të sigurisë, si u ndoq nga një distancë shumë e afërt dhe më pas u ekzekutua ish-polici Santiago Malko

  NOA
  147 views
 • 0:15

  Nusja luan me dhëndrin dhe pëson keq

  InfoKosova
  1 views
 • 0:50

  Planeti PDS 70

  InfoKosova
  0 views
 • 2:14

  Publikohet VIDEO-ja e atentatit ndaj Santiago Malkos, si u ekzekutua ish-polici

  JOQ Albania
  7.6K views
 • 0:50

  Nëna “pret” gishtin me thikë, shikoni reagimin e fëmijëve

  NOA
  770 views
 • 0:31

  Penalltia e Mertens

  Panorama
  485 views
 • 0:12

  anastasiya_kvitko_

  InfoKosova
  67 views
 • 1:56

  rojsh penalltia e humbur

  Panorama
  1.8K views
 • 2:51

  Rama tregon shifrat: Papunësia ra në nivel historik, 11.5 për qind

  NOA
  32 views
 • 0:23

  Inter ngec përballë Slavia Pragës, ish-sulmuesi i Skënderbeut i shënon gol

  NOA
  70 views
 • 0:51

  Adoleshentët i bëjnë "gjëmën" mësueses gjatë orës së gatimit, i hedhin në ushqim lëng riprodhues mashkullor

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:52

  barela gol 1-1

  Panorama
  1.2K views
 • 2:49

  Më kanë gjuajtur shumë politikanë, Fatos Nanon nuk do e refuzoja”, flet hapur biznesmeni shqiptar

  NOA
  999 views
 • 1:23

  olainka gol 0-1

  Panorama
  2.0K views