Goditja e makinës së policisë në Elbasan, sërish pranga për të dyshuarin

NOA
30 views
Published on May 17, 2018
Një person i shumëkërkuar pas ngjarjes së ndodhur në Elbasan, ku disa muaj më parë u godit makina e policisë, është vënë në prangat e polivisë.
Mbrëmjen e kësaj të mërkure nga Policia e Elbasanit në bashkëpunim me FNSH-Fier, në kuadër të planit të masave për rritjen e parametrave të sigurisë, gjatë kontrolleve, është kapur i dyshuari, i cili lëvizte me armë zjarri me vete.
Personi i arrestuar është edhe me arrest shtëpie nga Gjykata e Krimeve të Rënda Tiranë.
Më konkretisht në lagjen “5 Maji” në rrugën “Lef Nosi”, Elbasan, Kelmend Xhaferri, 36 vjeç, banues në lagjen “5 Maji”. i cili drejtonte një automjet tip “Porsh” me targa AA 040 UD, në momentin që është ndaluar nga shërbimet e policisë ka hedhur armën e zjarrit në tokë dhe ka tentuar të largohet por s'ka mundur dot pasi është arrestuar në flagrancë nga Policia.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Ç'po ndodh? Shpërthim i fuqishëm hedh në erë lokalin

  JOQ Albania
  4.1K views
 • 4:10

  "Fshati digjet, Besa krihet"/ Protestuestuesit marshojnë drejt ministrisë së Arsimit, thirrje për dorëheqjen e Shahinit

  JOQ Albania
  193 views
 • 3:25

  Po luftonte me flakët, polici hero i shpëton jetën 12-vjeçares

  NOA
  27 views
 • 0:14

  Flet gruaja e 37-vjeçarit që kërcënoi me armë policinë: Policia gënjen, pse nuk i çojmë fëmijët në shkollë

  NOA
  93 views
 • 0:37

  Vodhi nen kercenim me thike dalin pamjet

  JOQ Albania
  3.5K views
 • 0:49

  IKMT prish me shpërthim të kontrolluar 6-katëshin në Durrës, dëmtime në pallatet përreth

  NOA
  265 views
 • 0:22

  Zbulohet shuma e marrë te Kredo.al, kapet i dyshuari për grabitjen/ Pamjet

  NOA
  225 views
 • 1:29

  Hidhet në erë pallati i ‘VIP-ave’/ Dëme në bizneset pranë, lëndohet një prej pronarëve

  JOQ Albania
  4 views
 • 0:15

  Tifozet e Portos

  Panorama
  82 views
 • 1:30

  Kush janë dy shqiptarët e arrestuar për trafik kokaine, pamjet e operacionit ndërkombëtar

  NOA
  114 views
 • 0:40

  Përdhunimi i 15-vjecares nga Abaz Doga. Ja si sillej roja e e shkolles para nxenësve, kendonte me DJ kengen Zemër

  Panorama
  29.7K views
 • 0:10

  I kërkuar për tentativë vrasje dhe armëmbajtje pa leje, arrestohet 42-vjeçari

  JOQ Albania
  224 views
 • 0:10

  Policia dhe FNSH, kapin një person me rrezikshmëri të lartë/ Emri

  NOA
  95 views
 • 0:41

  Basha nxjerr videon nga Thumana: ‘Puna’ zgjati sa vizita dhe transmetimi me regji qendrore

  NOA
  55 views
 • 0:43

  “Oh zemër, zemër”, del videoja e Abaz Dogut duke u kënduar fëmijëve në shkollë

  NOA
  13.5K views