Femijet e Yll Demaj

Kosovarja
1.6K views
Published on May 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  "Rama Ik"/ Ilir Vrenozi ia thotë "copë" Taulant Ballës, ai qesh nga zori dhe largohet

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:05

  Gjuajtja e Seferit me kokë

  Panorama
  68 views
 • 0:37

  Kral gol 2-1

  Panorama
  54 views
 • 1:03

  Rastet e Çekisë

  Panorama
  33 views
 • 1:22

  Provokime ndaj Muriç

  Panorama
  23 views
 • 0:36

  Gol çekia

  Panorama
  36 views
 • 1:18

  Goli anuluar

  Panorama
  19 views
 • 0:05

  Jankto rast

  Panorama
  16 views
 • 0:34

  Goli i Manajt

  Panorama
  120 views
 • 0:45

  Nuhiu gol

  Panorama
  182 views
 • 0:20

  Rrahmani

  Panorama
  29 views
 • 0:30

  Goli i dytë i Andorrës

  Panorama
  198 views
 • 0:10

  Kishin shkuar për të kryer inspektimin e një aksidenti, makina e policisë përfshihet në një tjetër incident

  JOQ Albania
  767 views
 • 0:04

  Gjuajtja e Ismajlit

  Panorama
  299 views
 • 0:21

  gol shqiperi andorra

  InfoKosova
  49 views