Babai dhe 4 vëllezërit i nxjerrin sytë me lugë 22-vjeçarit për një arsye shokuese

NOA
985 views
Published on May 16, 2018
babai

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:28

  E frikshme/ A e paralajmëroi filmi i Hollivudit koronavirusin vdekjeprurës?

  JOQ Albania
  207 views
 • 2:34

  Kaos në Durrës, pas dy muajsh banorët e prekur nga tërmeti s’kanë marrë bonusin: Na sorollasin nëpër zyra

  JOQ Albania
  26 views
 • 1:26

  Tërmeti u shkatërroi shtëpitë, banorët lënë hotelet: Erdhi kryebashkiaku, na tha shkoni ku ishit

  JOQ Albania
  78 views
 • 0:33

  Detaje/ "Për pak më vranë", zhduket një person pas të shtënave me armë zjarri në Vlorë, telefonata e fundit me bashkëshorten

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 1:10

  Pamje të frikshme, njerëzit shemben në tokë pasi preken nga koronavirus

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 2:42

  Moderatores i shpëtojnë gazrat gjatë intervistës live, publiku shpërthen në komente

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:30

  Pamjet ku sugjerohet se kryebashkiaku dhe kryetar i PS Bulqizë, Lefter Alla, konsumon kokainë në lokal

  NOA
  27 views
 • 0:36

  Pamjet ku pretendohet se kryebashkiaku i Bulqizes, Lefter Alla pi kokaine

  NOA
  2 views
 • 0:07

  Lind dhia me fytyrë njeriu në Indi

  NOA
  247 views
 • 0:18

  Filmohet objekti misterioz mbi qiellin e Kukësit, qytetari: U zhduk pas disa sekondash!

  JOQ Albania
  4.0K views
 • 1:34

  Studentët iu rikthyen protestave, Rama: Së shpejti gara për Kampusin e Madh të Universitetit të Tiranës

  NOA
  11 views
 • 2:08

  Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, autobusi kthehet në banesë për familjen me 5 anëtarë

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 3:18

  Gjarpërinj, koala dhe akrepa/ Ky është tregu kinez nga ku është përhapur virusi vdekjeprurës

  JOQ Albania
  3.1K views
 • 1:29

  Udhëtimet e Veliajt jashtë vendit rëndojnë xhepat e qytetarëve; shpenzon 273 milionë lekë të vjetra në vit

  JOQ Albania
  160 views
 • 1:51

  'Kur e pi Edi Rama, pse mos ta pijë Lefteri i Bulqizës'? Si e komentojnë qytetarët videon e Allës me kokainë

  JOQ Albania
  367 views