Leopardi i afrohet xhipit, turisti shtanget kur i nuhat këmbën

JOQ Albania
1.9K views
Published on May 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:17

  Studenti me dy prindër të papunë, djali me dhjeta shton listën e kërkesave

  NOA
  167 views
 • 1:27

  Rrëfimi i studentes: Kam punuar gjithë vitin për të paguar shkollën

  NOA
  42 views
 • 1:07

  Për pak e perplasi në vijat e bardha, gruaja nokauton me shqelm burrin

  SHQIPERIA IME
  2.3K views
 • 1:34

  A do mjaftojë fjalimi i Macron? Presidenti pritet të premtojë ndryshime përballë “katastrofës ekonomike”

  Scan Televizion
  2 views
 • 1:21

  Zero luftë ndaj kequshqyerjes - Raporti 2018, jo progres në objektivat globale dhe as plan masash nga qeveria

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:13

  basel video

  Panorama
  207 views
 • 1:29

  Studentët vijojnë protestën -“Askush nuk do të na përçajë, jemi të vendosur për kërkesat tona “

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:19

  Studentët “bojkotojnë” kryeministrin, Rama: Kërkesat nuk zgjidhen pa dialog, tarifat nuk i rritëm ne

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:32

  Sistemi bankar me fitim - 15.4 miliardë lekë për 10-mujorin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:22

  Obligacionet private, Credins Bank me emetimin e radhës

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:21

  Nafta ndryshon minimalisht-Tregu gjenden nën presion për shkak të kërkesës së ulët

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:59

  Koncesione “me shumicë” - Në 5 vjet janë nënshkruar mbi 70 kontrata koncesioni dhe PPP

  Scan Televizion
  4 views
 • 1:41

  Investime për periferinë - Veliaj: Shkrirja e komunave, kurseu para

  Scan Televizion
  5 views
 • 1:11

  Importet do sigurojnë dimrin - Raporti për 2018/2019: Projektohet mjaftueshmëri energjetike

  Scan Televizion
  4 views