A është ky qeni më i madh në botë

InfoKosova
484 views
Published on May 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Goli

  SHQIPERIA IME
  26 views
 • 0:20

  6901

  SHQIPERIA IME
  42 views
 • 0:27

  Aksident i rëndë në Tiranë, dy makina përplasen dhe përfundojnë përmbys

  NOA
  77 views
 • 0:11

  Ribaj simulim

  Panorama
  134 views
 • 1:02

  gol kallaku 1-0

  Panorama
  906 views
 • 0:27

  nebihu rast

  Panorama
  183 views
 • 5:19

  Rama: Do integrohemi kur mjekrra ime do jete me e gjate se floket e tua

  Panorama
  335 views
 • 0:15

  Kallaku pretendon penallti

  Panorama
  544 views
 • 4:35

  Ramam flet per gjene qe Macron tha per here te pare per negociatat

  Panorama
  0 views
 • 1:01

  Aksident i rëndë tek Zogu i Zi/ Makina përplas burrin me biçikletë, qytetari: Ka 30 minuta i shtrirë këtu

  JOQ Albania
  584 views
 • 5:21

  Macron: Francezet nuk do ta kuptonin Rama dhe Zaev kane bere punen e tyre

  Panorama
  94 views
 • 9:59

  Macron tregon arsyet pse u refuzua Shqiperia dhe Maqedonia e Veriut

  Panorama
  75 views
 • 0:38

  Nëna ikën në punë pa e puthur, reagimi i vogëlushit do t’ju shkrijë së qeshuri

  JOQ Albania
  2.4K views
 • 7:27

  Merkel flet per negociatat dhe refuzimin per Shqiperine

  Panorama
  63 views
 • 0:38

  Nëna shkon në punë pa e takuar, reagimi i 2 vjeçarit do ju shkrijë së qeshuri

  NOA
  1.3K views