Plaçkitet bastorja në Prishtinë, hajnat kapen nga kamerat e sigurisë

InfoKosova
248 views
Published on May 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:17

  Janë ndër më “zengjinët”, pse arabët nuk futen kurrë në listën e më të pasurve në botë?

  JOQ Albania
  3 views
 • 3:00

  Me fat në fatkeqësi, makina me tre persona përfshihet nga flakët por ndodhej në vendin e duhur

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:08

  Te Juve e shohin si të larguar, Dybala i mahnit të gjithë dhe shënon golin e javës

  JOQ Albania
  65 views
 • 0:32

  Qeni i zbulon 55 kg "mall jeshil" në kamion, kapet në flagrancë 35-vjeçari në Portin e Durrësit

  JOQ Albania
  179 views
 • 1:04

  Goli i Asion Dajës ndaj Bylist

  Panorama
  691 views
 • 1:04

  Goli i Dajës

  Panorama
  59 views
 • 0:53

  Tension Osmani-Mishel

  Panorama
  2 views
 • 0:50

  Goli i Uzunit

  Panorama
  434 views
 • 0:59

  Goli qe po cmend rrjetin

  VIDEOS
  44 views
 • 0:13

  Nata bëhet ditë për pak çaste, meteori ndez qiellin shumë pranë Shqipërisë

  JOQ Albania
  1.9K views
 • 0:33

  Vret të dashurin në mes të rrugës, nuk e lejoi që të blinte akullore

  NOA
  237 views
 • 6:28

  Pamjet dramatike, pronari i lokalit në Porto Palermo varet te kofano dhe tenton të shqyejë xhamin me grushte

  JOQ Albania
  24.5K views
 • 6:27

  VIDEO/ Si u dhunuan turistet nga pronari i lokalit

  Panorama
  8.6K views