Gazetarja e huaj pyet Ramën për median "kazan", kryeministri ka probleme me përkthimin

JOQ Albania
834 views
Published on May 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:28

  Tifozët anglezë nuk përmbahen në Kosovë, shpërthejnë në të shara: Të q*fsha Serbinë

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:39

  Shpërthejnë në Kosovë tifozët anglezë: Të q*fsha Serbinë!

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 1:00

  Vogëlushja që flet me shoqen imagjinare në telefon, kjo video është bërë hit

  NOA
  203 views
 • 0:26

  olsi besi

  InfoKosova
  52 views
 • 0:24

  yO99

  Panorama
  62 views
 • 0:17

  2-1

  Panorama
  747 views
 • 0:23

  2-0 BELGJIKA

  Panorama
  334 views
 • 0:9

  Pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Kamëz, gruaja dergjet e shtrirë në asfalt në pritje të ambulancës

  JOQ Albania
  4.8K views
 • 0:33

  Belgjikë U19- Shqipëri U19 1-0

  Panorama
  314 views
 • 0:25

  Pamje të rënda nga aksidenti tragjik në Kamëz, gruaja dergjet e shtrirë në asfalt në pritje të ambulancës

  JOQ Albania
  10.1K views
 • 0:18

  Shoferja përplasi kalimtaren, vjen ambulanca ta shpëtojë, por i prishet dera

  JOQ Albania
  3.2K views
 • 0:45

  Franca stervitet shqiperi

  Panorama
  605 views
 • 1:29

  France stervitje

  Panorama
  663 views
 • 0:16

  Aksident i rëndë, vetura e godet kamionin dhe e gjuan në humnerë

  InfoKosova
  329 views
 • 0:13

  reja lenjani

  Panorama
  969 views