Armë, euro dhe bizhuteri të vjedhura, kush është lezhjani i arrestuar

NOA
230 views
Published on May 16, 2018
Një operacion i policisë së Lezhës ka zbuluar armë, bizhuteri të vjedhura dhe një shumë të konsiderueshme parash, duke vënë në pranga një person.
Nga ana e policisë së Lezhës në bashkëpunim me FNSH Shkodër, janë ushtruar kontrolle Blic në territor, ku si rezultat i tyre u sekuestruan një pistoletë Bereta me një krehër me 15 fishekë, 14.600 euro dhe një sasi bizhuterish.
Këto materiale u sekuestruan gjatë kontrollit të mjetit tip ‘Lancia’ që drejtohej nga Roan Brahimi, 26 vjeç, si dhe dyshohet të jenë të përfituara nga veprimtaria kriminale e vjedhjes.

COMMENTS

  Last Videos


 • 7:55

  Prej 10 vitesh ky njeri ha mish të papjekur dhe të kalbur, thotë se është më i sigurtë

  NOA
  1 views
 • 0:30

  VIDEO/ Iu refuzua leja për mitingun, Rama injoron Ademin, policia “blindon” Shkodrën

  Panorama
  517 views
 • 0:48

  VIDEO/ Iu refuzua leja për mitingun, Rama injoron Ademin, policia “blindon” Shkodrën

  Panorama
  505 views
 • 0:25

  Deri tani ia kemi futur kot, kjo është mënyra e thjeshtë për të qëruar hudhrat

  JOQ Albania
  198 views
 • 1:49

  Politika nuk “nxin” turizmin! - Klosi: Presim 6.6 milionë turistë, janë shtuar kapacitetet

  Scan Televizion
  14 views
 • 2:15

  Leje ndërtimi me kusht! - Veliaj: Një pjesë e tokës, do t’i falet bashkisë

  Scan Televizion
  11 views
 • 0:14

  Atentati ne autostrade

  Panorama
  12 views
 • 0:35

  Atentati ne autostrade

  Panorama
  1.4K views
 • 1:10

  Të varur nga energjia elektrike -Eurostat, për rekordet europiane të Shqipërisë në gatim dhe ngrohje

  Scan Televizion
  6 views
 • 1:37

  Irani provokon përballje ushtarake! - Qëllon dronin amerikan që fluturonte në jug të vendit

  Scan Televizion
  8 views
 • 1:21

  Fed ndryshon drejtim -Lë të hapur mundësinë e uljes së interesave këtë vit

  Scan Televizion
  3 views
 • 1:25

  Eurostat zbërthen mirëqenien e shqiptarëve - Të fundit në Europë për konsumin individual

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:01

  Bankat Qendrore, gati për më të keqen

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:18

  “Pastrimi” i Bankës së Italisë - Qeveria kërkon të emërojë të 5 anëtarët e bordit 

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:30

  Ulsi Manja i shmanget gazetareve per pergjimet

  JOQ Albania
  338 views