Armë, euro dhe bizhuteri të vjedhura, kush është lezhjani i arrestuar

NOA
230 views
Published on May 16, 2018
Një operacion i policisë së Lezhës ka zbuluar armë, bizhuteri të vjedhura dhe një shumë të konsiderueshme parash, duke vënë në pranga një person.
Nga ana e policisë së Lezhës në bashkëpunim me FNSH Shkodër, janë ushtruar kontrolle Blic në territor, ku si rezultat i tyre u sekuestruan një pistoletë Bereta me një krehër me 15 fishekë, 14.600 euro dhe një sasi bizhuterish.
Këto materiale u sekuestruan gjatë kontrollit të mjetit tip ‘Lancia’ që drejtohej nga Roan Brahimi, 26 vjeç, si dhe dyshohet të jenë të përfituara nga veprimtaria kriminale e vjedhjes.

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  “Mot i çmendur”, çifti merr guximin të filmojë tornadon e frikshëm të përzierë me vetëtima

  Jeta osh qef
  19 views
 • 3:32

  Të dehur dhe me shpejtësi skëterrë, 23 drejtues mjetesh pa patentë

  NOA
  0 views
 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  InfoKosova
  153 views
 • 0:27

  Gafa

  Panorama
  533 views
 • 0:18

  Zvicra po shkatërron Belgjikën, Seferovic shënon hat-trick

  SHQIPERIA IME
  221 views
 • 1:9

  Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

  SHQIPERIA IME
  1.3K views
 • 0:27

  Bien dy ortekë në Korçë, bllokohen dhjetra turistë

  SHQIPERIA IME
  320 views
 • 0:25

  Goli nga porta ne porte

  Panorama
  2.4K views
 • 0:40

  "Ishalla dalin bineq" - fansja xhiron veten në shtrat me Ardian Bujupin pas koncertit

  Gazeta Flash24
  31 views
 • 0:03

  Xhon Stons

  Panorama
  635 views
 • 4:39

  Panucci

  Panorama
  20 views
 • 0:03

  Kualifikohen në Kupën e Afrikës, gjesti i “yllit” të Liverpoolit po bën xhiron e rrjetit

  Jeta osh qef
  563 views
 • 2:42

  Kush ishte personi që u përlot mbrëmë nga surpriza e Ermal Mamaqit

  NOA
  165 views
 • 4:30

  Arilena nuk i mban dot lotët, ja arsyeja

  NOA
  333 views
 • 2:52

  Ish-ylli i Shqipërisë e sfidon Ronaldinhon në futboll, pas ndeshjes selfie me të

  SHQIPERIA IME
  656 views