Erjon Brace i bertet deputetes se PS Evis Kushi

Panorama
4.0K views
Published on May 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:16

  Iu sekuestrua pasuria me vlerë 500 mijë euro, i moshuari vlinjat: Akuza, është turp i madh

  NOA
  0 views
 • 0:52

  Goli i Guindos

  Panorama
  246 views
 • 0:13

  Pritja fantastike e Alban Hoxhes

  Panorama
  121 views
 • 0:39

  Burri që i mahniti të gjithë, shërben si karrige për gruan e tij shtatzëne

  InfoKosova
  3 views
 • 0:30

  E pabesueshme, shihni si rrotullohet Jeep-i në mes të rrugës

  NOA
  22 views
 • 0:11

  RAST hyseni

  Panorama
  121 views
 • 0:57

  Goli i Bardhit

  Panorama
  455 views
 • 0:22

  Lika rast

  Panorama
  15 views
 • 0:06

  Belica-Hoxha

  Panorama
  214 views
 • 0:08

  Rasti i Brojës

  Panorama
  183 views
 • 0:49

  Goli i Bylisit

  Panorama
  576 views
 • 1:01

  Është shtatzënë por askush nuk i liron vendin, veprimi i të shoqit emocionon

  NOA
  141 views
 • 0:44

  Goli i Dinamos, Celiku

  Panorama
  159 views
 • 2:53

  I braktisur dhe i sëmurë/ Gëzim Kruja feston 80 vjetorin, Zef Deda i bën surprizën emocionuese dhe shpërthen në lot

  JOQ Albania
  7.1K views
 • 0:11

  "Je bo si Sal Lushaj me Stresin", ja çfarë thotë reperi për komentin e banores ndaj kryeministrit

  NOA
  64 views